Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

abi bekledim çıkmadı bişey. inaktif spawn diye bi olay mı var anlamadım, boş boş koşturuyorum 1 saattir lol

bu dediğim spawn safe zone'da bu arada bilmiyorum bi etkisi varmı. oyunun daha başında böle görev mörev veriyo ya odun topla adam kes, onları yapıyorum oyuna alışayım diye de yok işte spawn boş. 2 spawn var ikisi de boş.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Alfheim said:

Ben 2 gün sonra bir anda 60k pp olcam mesela asdad

olm bize yol göster lan aldın başnı gittin :/

TS'ye de gelmiyorsun

suratımıza bakmıyosun

hehe

bu arada o bi anda 30k dan 60 ya nasıl çıkacaksın ne featine kasıyorsunuz söle bakiim

trickleri anlat bize bu kadar deneyim kazandın madem.

X bir spawna 5 kişi gittiğinde nerdeyse nonstop kasıyorsun.
Spawndaki mob sayısı artışı, 1-3-5-7-... player ile olacak şekilde gidiyor.

Villain - Fiend - Beast hiddenfeatleri toplamı tam küsüratını hatırlamıyorum ama 20k'ya yakın prowess veriyor. Onları kasarken aldığın prowess'da 5k desen gg zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Xenocide said:

kapandı şimdi serverlar 1 saate açılcak diyür.

heralde öle bişey oldu. benim gelişimi kutlamak için oyunu bozmuşlar.

class ne açtın

air primary elementalist açtım da elementalist açmış olunca ne oluyo, başka bişey açınca ne oluyo anlamadım madem herkes herşeyi olabiliyor.

primalist mi olsam diye düşünüyodum aslında bilemedim işte ya amaan.
Sosyal ağlarda paylaş

Villain için main statı caplemek önemli. Efficient kasabilmek için. Fiend ve öncesi patates.

Şöyle patates, belli mobların weaknessları var tipik. Earth elemental'a air spell, ice elemental'a fire spell.

Skirmisher halimle, elementaliste çevirip earth elementalları bitirdim mesela. int vs farketmiyor. Kafa göz yarıyosun weakness sebebiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

şu global chat oyunu çok baltalıyor. ganklendikten sonra ağlayanlar, sövenler, kavga edenler, birbirinin yerini ispiyonlayanlar, kıllık olsun diye spotta gordüğünü ihbar edenler.. herşey olabilir yani.

trade dışında işlevi yok. ah veya market sistemi koyup global chati kaldırmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

uzun isim vermenin bir eksisi var mı oyunda? Yani party atarken filan tüm adı dogru yazmak gerekir gibi bir şey var mı?

Aklımdaki nick accık uzun da ..

ayne nabi

/invite isimi tamamen yaziosun

o yüzden isnanların rahat yazabileceği bişey olsun kafayı yemiyelim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...