Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

benim hoşuma gitti ya, betada yapamadıkları stress testi playerlarla kordine şekilde 2 tarafı da memnun edecek şekilde yapıyolar. surlarda karşılıycaz düşmanları, emirle bütün skir'ler explosive arrow atacak ondan sonra fire at will olacak ve sura yaklaştıkların aşağı atlıycaz ve clusterfuck kombat yapıcaz. ceset lootlamak/cesetlerin başında durmak yasak. "sahne" yaratmaya çalışıyoruz, hareketli agresif massive kombat. bunların hiçbiri olmayacak tabii çünkü server çalışmıycak sadasd.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece lux arcana dizilimi. böyle sanırım 6-7 clan mevcut şu an surlarda.

aoe gönderilirken, yakalamak biraz zordu

takım çalışması yapan bir ikili - lag out olduğum zaman

full plate olduğunu düşündüğüm biri

10 dk sonra saldırı başlıyor initial attack'da ss alırım ama sonrası yalan olur.

Sosyal ağlarda paylaş

kalıcı değil ya, saniyelik spikelar. son 2 saattir falan da olmadı. 80-100 arası sabit ping. avrupadakiler 20-40 arası. benim sıkıntım FPS tarafında.

şu an benim beklediğimden ÇOK daha iyi gidiyor. fakat ekran dolduğu zaman ne olacak görücez asdasd. latency tarafında değilde FPS tarafında ciddi şüphelerim var.

ayrıca oyunda böyle bir siege yapmazsınız normalde. şu an şehrin tek surunda 300 oyuncu falan var. bu kadar massive olmuyor siegeler zaten. saldırılar farklı cephelerden yapılıyor. herkesi "aynı ekran"da görmüyosun. 300 + 200 gibi bir şey olucaz sanırım. saçma sapan olacak kısaca.
Sosyal ağlarda paylaş

AV şu an aktif olarak bizi izliyor. "technical engineerlar bizimle birlikte, gerekli incelemeleri yapıp, önlemleri alıyorlar" dendi. herkes aynı şeyi söylüyor genel olarak oyunda ufak tefek sıkıntılar var ama hiçbiri gamebreaking değil gibi. betada sayıdan dolayı aynı bölgede massive test yapamamışlar, veri topluyorlar işte. sanırım buna göre optimizasyon gelecektir, hem network tarafından hem client tarafından.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...