Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

Xenocide said:
iyi hatırlattın ha, arcane sen planetside'ın optimizasyonuna laf edip oyunu kötü ilan eden kişi değil miydin, şimdi darkfall'un optimizasyonunun leşliğinden bahsediyosunuz ama oyun çogiyi. bu nasıl çelişkidir be hoca :).

ahah hayır patatesside'a direkt kötü demiştim ben. optimizasyon ile ilgili bir sorun yaşamadım, bahsetmedim de. LOL. nedense o topikte gameplayden bahsederken cevap veremeyenler başkalarının optimizasyon QQsunu ben yapmışım gibi lanse etmeye devam ediyorlar. teşekkür ederim, yine gel :)

hayır bir de darkfall öven biri de değilim onu da yanlış anlamışsın sadece hakedene hadi git f2p oyna diyorum o kadar. ;)

benim oyun kriterlerim üç aşağı beş yukarı belli. darkfall için de UO tadını yaşatan bir facia tanımını koymuştum. kaç euroya değil kaç köfteye bakan bir insanım. ama sırf beleş diye oyun öven adamlara da gelemiyorum kusura bakmasınlar dsfghfd.

valla forumda bi ilki gerçekleştiriyorum ve göt olduğumu söylüyorum çünkü adam hakkaten optimizasyona laf etmemiş, onu yapan kaede'ymiş hafızama sıçayım. onun haricinde oyun iyi-kötü mevzusu zaten bu başlığın mevzusu değil, case closed.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
skimsonik mmo cikarip, parayla satip bi de aylik alan adamlar, bedavaya daha iyisini yapanlar var lan, simdi onlar dusunsun. trial makine performansi icin onemli.

bedavaya daha iyi oyun yapan var ama bedavaya aynı ihtiyacı gideren daha iyi bir oyun yok. yani şimdi gidip dota oynarsın bedavaya, bundan 10 kat daha iyidir ama dota sandbox uo gibin mmorpg değil yani.

"tahmin ediyorum ki" eğer performans hakkında çekinceniz varsa düzgün performans alamazsınız ssdfgs. 1 senelik sistemler bu oyunu cillop gibi oynar. ama 3 senelik ekran kartı falan olan birşey beklemesin. şunu da not düşeyim ben günlük aktiviteden bahsediyorum. yoksa 20v20 falan hiç görmedim ben de yeniyim oyuna zaten, orada ekstra über kasar da gıcır ekran kartınızla sıçarsa sorumluluk kabul etmiyorum sdfs. bu adamların nasıl yetersiz olduğu düşünülürse (aylardır betadaki oyunda 2 gün öncesine kadar çözünürlük değiştirirken çöküyordu be) mass pvpde hayvan gibi kasıyordur herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

eselanik said:

Hareket ederkenchati açık bırakmanın bir yolu yok mudur?

bu yeni bir bug. chatin hareketle bir sorunu yok. ilk kez bugün yaşadım ben de. re-log yapınca düzeldi.

şu an tek remorse gidip primalist kasmaktı onu da telafi ettim geçtim warriora şimdi beni gankleyenler düşünsün sdf. gece afker avına çıkıcam :P
Sosyal ağlarda paylaş

hahah kendimi çevirdim salvagingle sabahtan beri

sabah 1 saat rawhide farmladım o farmladığımla akşama kadar leather armor yap salvage et, ettiklerinle tekrar leather armor yap tekrar salvage et şeklinde yardırıyorum

biraz ama kill feat lerine odaklanacam en net o şekilde en azından şu safe zonelardaki mobların kill featlerini bitirem de.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

trial filan var mi?

aquila said:

skimsonik mmo cikarip, parayla satip bi de aylik alan adamlar, bedavaya daha iyisini yapanlar var lan, simdi onlar dusunsun. trial makine performansi icin onemli.

abi bencede çok mantıklı bi düşünce bu. trial değilde 1 saatlik 2 saatlik deneme süresi verilebilecek keyler olmalı. Bilgisayar kaldırıyor mu kaldırmıyor mu diye.Çok acımasızca 40€ veriyorsun bi bakıyorsun makine 7fps le sürünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane oyuniçi pm'i yeni gördüm, kötüler kötüsü chat sistemi yüzünden asdasd. sen ne yaptın class konusunda bende primalist konusunda çok sıkıntılıyım pve'de kan kusturdu mana bolt, normal nuke gitsen reg gidiyor ayrıca deli gibi dodgeluyor şerefsizler. onu da geçtim pvp'de işetiyorlar, kaçmak için birşey yok. warrior'a mi döndün sen? pp'ler yalan olmadı mı? neye harcadın kaç pp oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...