Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teröristlere silahları nereye gömeceğini salık veren başbakan:)

bucurukunannesi

Öne çıkan mesajlar

olm su PKK teroru akil adamlar vs gibi ivir zivirlarla falan biterse butun bu isin hem hukumet hem de BDPliler tarafindan oynan bir oyun oldugunu bas kanididir ya hahah. bitsin eyvallah onla derdim yok ama senelerce bu mesele yuzunden kan dokuldu simdi kiytirik bir iki sovla bu olayi bitirirlerse bariz belli olacak yani
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

olm su PKK teroru akil adamlar vs gibi ivir zivirlarla falan biterse butun bu isin hem hukumet hem de BDPliler tarafindan oynan bir oyun oldugunu bas kanididir ya hahah. bitsin eyvallah onla derdim yok ama senelerce bu mesele yuzunden kan dokuldu simdi kiytirik bir iki sovla bu olayi bitirirlerse bariz belli olacak yani

eyvallah.
ancak sadece bir şovla bitmiş olmuyor ki; her ne olursa olsun bu ülkenin kurucu ve asli unsuru olan "türk milleti" kavramı malesef bir etnik kavram halini aldı.

ve şimdi ise türk milleti olarak (herkes, her etnik köken dahil buna!!!) "egemenlik hakkımızı" (!) etnik köken saçmalığıyla paylaşıyoruz/serv ediyoruz :(
Sosyal ağlarda paylaş

gerek yok direk belli zaten oyun olduğu herseyin.

ortada 80 milyon insan var, binlerce dağlarda yasıyan militan var, 10 binlerce bölgede bulunan asker var, milyon milyon sivil var.
80 milyon insan birbirine dusman olmus durumda, türk gidip derdini kürte anlatıcağına, kürt türke anlatığına, en azından bdp gelip bana falan anlatacağına gidip iki tane dünyanın en haksız hukuksuz serefsiz samimiyetsiz yalancı adamına teslim ettiler konuyu.

biri zaten tayyip

diğerinin geri kalır yanı yok
14 sene önce yakalanıp yıllarca savastığı devlete "türk milliyetciliğine":
"Ben ülkemi severim. Annem de Türk’tü.
Bir hizmet imkánım olursa yaparım. Türkiye’yi seviyorum. Ve Türk halkını da seviyorum. Onlar için iyi hizmet edeceğime inanıyorum. Fırsat verilirse yaparım." demiş bi adam. hadı en iyimser halimizle bile alsak su acıklamlarını, bu adamın nasıl neden kutsallastırılıyor aklım almıyo benım. yoksa bir marcos'umuz bir che'miz bir kızılbulut'umuz deliat'ımız oturanboğa'mız, bir spartacus'ümüz gidip boktanın boktanı adamları sırf liderler diye yüceltmenin alemi yok.

yıllar sonra iletişim kanalları acıldığı, eline en ufak güc geldiği gibi
"ne pkk'ya ne bdp'ye ne akpye kendimi kullandırtırırım, harcatmam" demiş. kendisini destekliyen milyonlarca insanı hice sayip yine kapalı kapılar ardındna pazarlıklara oturmus yetmemiş, dısarıya verdiği mektüplarda yine neler konuslduğunu gizlemiş.

Bu işten ne hayır cıkar? Hainlik arıyosan hainlik burda işte. Barış için halk gerekir. Hainlik barıs sağlamak için gereken bu gücü halktan calıp bunlar gibi dallamalara pazarlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

iste akpnin genelde hatasi yazdigi butun "hikayeler" kotu bir dmin yazdigi senaryoya benziyor. hersey boyle cok ideale yakin falan cok bariz bagriyor ben tasarlanmis bir hikayeyim diye.

kotu bir dm darbe hakkinda bir hikaye yazsa oyunda birinin bilgisayarina DARBE.DOC diye dokuman koyar, baska bir adamin telefonuna butun supheli asker ve generallerin telefonunu koyar ki bunlarla karsilasan oyuncunun bu kisilerin darbe ile bir ilgisi olduguna dair suphesi kalmasin hahaah.

aynisi bu akil adamlar ivir zivirlarinda da belli oluyor malesef. senelerce bu meselede sehitligi kahramnlik olarak lanse ettiler milleti uyutmak icin ama arkada donen olaylari bilsek muhtemelen beynimiz cikar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha yeni kiz arkadasim konu ile ilgili (hitler vs) bir sinava hazirlanirken onun notlarina makalelerine falan sulandim, turkiyede bile gorulmeyen bir toplum muhendisligi basarisi. toplumu olan olaylari yadirgamayacak hala getiriyor 3 asamada son asamada ise ne ordu ne de halki kullanmayarak kendi ozel birlikleri ile sistematik bir sekilde bir toplumu oldurerek yer yuzunden silmeye calisiyor.

simdi boyle bir adamla RTEyi karsilastirmak acayip komik ve drama. o yuzden gerceklik sinirlarinda kalalim bence.
Sosyal ağlarda paylaş

anlatamadim galiba adam almanyaya ait olmayan topraklarda bile savasa gittigi zaman arkadan ozel komando birlikleri gonderip (adini unuttum simdi birliklerin) rusyada polonyada milyonlarca yahudiyi oldurtmus (gerci bas generalinin, onun da adini unuttum, psikopatliginin da rolu yok degil bunda). Dusun yani adam sadece kendi topraklarindan yahudileri atmayi degil, kendi topragindakileri oldurmeyi bile degil butun dunya yuzunden yahudileri silmeyi istiyor. boyle bir psikopatlik seviyesi her tiranin, her antidemokratik baskici ya da fasist baskanin ulasacagi bir seviye degil. bazilari hitlerin bu tavrinin savas icin ulkeyi birlestirici nasyonal bir propaganda oldugunu soyluyor ama bazilari da savasin yahudileri daha kolay oldurebilmek icin bir coverup oldugunu soyluyor oyle dusunun artik hehe
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe.

yalnız Ardeth'in starteji yaklaşımı üzerinden gidersek; hitler deneyimin global çıktısı "o yöntemle yapılamayacağı"oldu zaten.

ayrıca rte'nin tam olarak silmek gibi bir amacı yok.
aksi var.
ve heryol mübah.

bu arada aklıma geldi..
geçen bir başlıkta soruluyordu sanırım liberal-muhafazakar vb. diye bi kavram var mı diye..
startejik planlarında vizyon ve misyon kısmında bu kavramın global anlamda tanımını yapıyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

yalan onlar. öyle sistamatik yahudi öldürme falan söz konusu değil,ki kamplar zaten o bahsedilen sistematik gazlama sistemine uymuyor. bizim türkiyedeki düşük güvenlikli hapishaneler gibi zaten herkes kendi içinde ayrı bölgelerdeler,homoseksüeller,yahudiler,asosyaller(zihinsel engelliler) falan hepsi ayrı kamplarda tutuluyor.
mesela auschwitz fc var kamplar arası turnuvada 1. olmuştu hatırladığım kadarıyla.

ama resimdekiler yahudi değil ingiliz. yahudilere sinema ve tiyatro geceleri de düzenleniyor,normal sinema filmleri izletiliyordu.opera geceleri falan bile vardı. bir ara genelev açtılar kamplara ancak sonrasında kapatıldı milleti dejene hale getirdiği düşünüldüğü için.
http://www.youtube.com/watch?v=xm8UmMuRSSw

bu tarz bilgilerin avrupa birliğinde tartışılması hapisle sonuçlanır.bizdeki 301 e laf atan avrupa,kendi tarihini doğru düzgün irdeleyemez,genel kanıların dışında birşey söyleyen birisi içeri tıkılır. dünyadaki onlarca soykırımın hiçe sayılmasına ses çıkarmayan avrupa,nedense bu soykırım için özel yasalar hazırlamıştır.

aşırı sağ,ikinci dünya savaşında en az insanın ölümüne sebep olmasına rağman nedense hep kötüdür.birazda sola bakalım,dünya üzerinde hitlerin 20 katından fazla ölüme sebep olan rejime.
https://en.wikipedia.org/wiki/Holodomor
https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Purge
https://en.wikipedia.org/wiki/Mass_killings_under_Communist_regimes

işin birde rakamlar saçmalığı var.

Ayrıca bir insan niye tek tek insanları gazlayıp yakarki o kadar büyük bi populasyonu öldürmek için. Madem okadar nefret ediyorsun,çinlilerin milattan önce yaptığı gibi toplu mezarda canlı bir şekilde gömmek hem enerji ve kaynak olarak daha ucuz olur,hem daha çok acı çektirir ve kısa sürer

Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

yalan onlar.

öyle sistamatik yahudi öldürme falan söz konusu değil,ki kamplar zaten o bahsedilen sistematik gazlama sistemine uymuyor. bizim türkiyedeki düşük güvenlikli hapishaneler gibi zaten herkes kendi içinde ayrı bölgelerdeler,homoseksüeller,yahudiler,asosyaller(zihinsel engelliler) falan hepsi ayrı kamplarda tutuluyor.
mesela auschwitz fc var kamplar arası turnuvada 1. olmuştu hatırladığım kadarıyla.

ama resimdekiler yahudi değil ingiliz. yahudilere sinema ve tiyatro geceleri de düzenleniyor,normal sinema filmleri izletiliyordu.opera geceleri falan bile vardı. bir ara genelev açtılar kamplara ancak sonrasında kapatıldı milleti dejene hale getirdiği düşünüldüğü için.
http://www.youtube.com/watch?v=xm8UmMuRSSw

bu tarz bilgilerin avrupa birliğinde tartışılması hapisle sonuçlanır.bizdeki 301 e laf atan avrupa,kendi tarihini doğru düzgün irdeleyemez,genel kanıların dışında birşey söyleyen birisi içeri tıkılır. dünyadaki onlarca soykırımın hiçe sayılmasına ses çıkarmayan avrupa,nedense bu soykırım için özel yasalar hazırlamıştır.

aşırı sağ,ikinci dünya savaşında en az insanın ölümüne sebep olmasına rağman nedense hep kötüdür.birazda sola bakalım,dünya üzerinde hitlerin 20 katından fazla ölüme sebep olan rejime.
https://en.wikipedia.org/wiki/Holodomor
https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Purge
https://en.wikipedia.org/wiki/Mass_killings_under_Communist_regimes

benim okuduklarimin hepsi tarih kitaplari makaleler vs gibi seylerdi. hatta kaynaklari bulup ismini yazabilirim. onlar da yalansa zaten gidip tarih arsivlerini arastirmaktan baska sansim yok. ya da onlar yalansa senin okdugun seylerin de yalan olma derecesi ayni derece yuksek cunku akademik kaynaklardi heheh.

okudum yerde faz 1-2-3 ve final plan olarak ayriliyor. faz 1-2-3de buyuk olcude alman halki bu fikre desensitivize ediliyor ama uncontrolled bir mob haline gelip de yahudilere saldirtacak bir plan degil bu. final planda bu konsantrasyon kamplari ve isgal edilen yerlere gonderilen komando birliklerinden bahsediliyor. hitlerin birinci el adamlarinin yazdigi mektuplarda hep bunlardan bahsediliyor hatta olum kamplarina goturulen yahudilerin goturulurken isyan edilmesin diye "sizi relokasyona goturuyoruz ordan yeni islerinizi verip yerlestirecegiz" diye kandirdiklarindan, cesetleri yakmak icin kurulan firinlarin nasil full kapasite calistirmak icin yaptiklari planlari, bir ayda 100000lerce cesedi yakabilecek kapasite gerektigini vs gibi seyleri hepsi adamlarin mektuplarinda bile yaziyor. simdi bu mektuplari tartisan ve benim okudugum kaynaklar akademik kaynaklar. bunlar yalan diyorsan baya guclu argumanlarla gelmen lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

Ayrıca bir insan niye tek tek insanları gazlayıp yakarki o kadar büyük bi populasyonu öldürmek için. Madem okadar nefret ediyorsun,çinlilerin milattan önce yaptığı gibi toplu mezarda canlı bir şekilde gömmek hem enerji ve kaynak olarak daha ucuz olur,hem daha çok acı çektirir ve kısa sürer

yine mektuplardan birinde yaziyor amac, gaz odalarina gonderilen yahudiler sanki relokasyon kampina gonderiliyormus da ordan herkese is verilip cesitli bolgelere yerlestirilecekmis gibi bir hava yaratiliyor. gaz odalarina gonderirken yahudileri bunun bir sterilizasyon proseduru oldugunu, bitleri sunlari bunlari vs oldurmek icin bir islem oldugu soyleniyor. dedigim gibi bunlarin hepsi birinci elden yazilmis kaynaklardan gosteriliyor. butun bunlarin dalavere oldugunu iddia etmek buyuk bir iddia ve kanit gerektirir. ha olamaz degil dunyada neler donuyor ama oldu demekle de olmaz heh.
Sosyal ağlarda paylaş

yalan diyorum ve zaten Hitlerin amacı yahudileri öldürüp yoketmek değildi,sınırdışı etmekti.argümanlarım sağduyu,yahudileri katledeceğim diye başa geçen biri nasıl o kadar fazla oy alabiir? insanlar gazlanırken,kimsemi çıkıp birşey demez? bütün alman halkı psikopat sosyopat falanmı,hitlerin altındaki herkes manyakmı? o tarihi kaynaklar dışında yazılan bütün tarihi kaynaklar banlanıyor,ve yazarları maximum securitylerde içeriye tıkılıyor.
https://en.wikipedia.org/wiki/Haavara_Agreement
ancak ingiltere ambargo uygulayınca ve savaş patlak verince bunları uygulamak çok zorlaştı,ve yapılamadı. dresdenin bombalanması yüzünden kamplara hizmetler götürülemedi ve çok fazla sayıda,alman yahudi ve ingiliz tifüsten dolayı öldü. o aç görülen yahudi resimlerinin çoğu tifus hastaları.

Hitler iyi mi kötümü tartışılır ama sonuçta Avrupada komunizmin yayılışını birazda olsa engelledi.Komunizmin dokunduğu heryerin durumu ortada zaten,fakirlik içinde yüzüyorlar.Doğu almanya bile zor toparladı.

mesela 4 milyonluk monument sonra 6 milyon oluyor falan

http://en.metapedia.org/wiki/Demographics_of_world_Jewry

http://en.metapedia.org/wiki/Jewish_casualties_during_World_War_II

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...