Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En cok korktugunuz Korku filmi!

Draven

Öne çıkan mesajlar

Harbi ya ring i kaç defa izledim.Tamam korku ii güzel de çok ta deil yani.Bi arkadaş demiş küçükken chucky den korktuunu sölemiş.Bende küçükken ondan çok korkardım uyuyamazdım bazen heh :lol:[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me

[Bu mesaj NotoriuS tarafından 22 Kasım 2004 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

freddie'den korkardım. hayvan mezarlığına izlediğimde de çok korkmuştum.
ama alfred hitchcock'un "miras" (siyah-beyaz) filmi kadar hiçbirinden korkmamıştım.
tabii korku filmleri belirli bir yaştan sonra beklenilen etkiyi yapmadığı gibi gülünç olabiliyor. o yüzden miras'ı tekrar izlemek istemiyorum. çünkü o filmi hala düşündüğümde ürperirim ama şimdi izlersem komik gelebilir.
bunun dışında konu gerilimse, "what lies beneath" kesinlikle çok iyiydi. vs. vs...[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cornelius, 21 Kasım 2004 15:06 tarihinde demiş ki:
benim en çok korktuğum sahne şeytandaydı : sinemada izliyoruz ben o sırada bişilerle meşgul olduğum için izlemiyordum çok sessiz bi sahneydi sinemada bile ses çıkaran birileri yoktu gözümü çevirdim kamera yavaş yavaş evin içindeki merdivenlerden aşağı doğru iniyordu ve bi anda ;

* zzzzıırrrrrrrrrrrrrrrrrrr *

diye bi telefon çalmıştı yerimden zıpladığım hatırlıyorum :) ama diğer korkulması gereken sahnelerin hiç birinde korkmadım ilginç bi insanım galiba :P

Eheh aynen tam o sahnede acayip korktum. Acayip sessizlikten sonra bi anda zrrrrr diye çalınca insan zıplıyo :)[signature][hline] Rotweiler, 19 Eylül 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 22 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
hiç korku filmi izlerken korkmadım. 12-13 yaşımdan beri.
ama 10 yaşındaydın beta videoda bi film izlemiştim acayip korkmuştum. manyak 2 di filmin adı.

Cok mAnYak filmdir :D[signature][hline]See evil , Speak Evil , Hear evil...
*Rtük tarafından gösterimden kaldırılmıştır..
Sosyal ağlarda paylaş

Fredy den tırstığım kadar başka bişeyden tırsmadım çunku yaş 17 ben 10 ken fln veriyolardı, geberiyodum korkudan, uyuyamıyodum bariz, ring den o kadar etkilenmedim, kormadım da yani, exorcist the beginning de fazla etkilemedi, 1.sinii izlemedim ama izlicem dvd si duruyo ama tırs :D[signature][hline]wtf?
Sosyal ağlarda paylaş

What lies beneath?(Gizli Gercek) Aslında tam olarak ingilizce çevirisi yalanın ardındaki gibi bise ama Gizli Gercek die cevirmisler..6.sınıfta gittim bu filme arkadasın zoruyla w de filmin konusu hakkında hic bi bilgim yokken bi anda kuvette gorulen o kadın suretiyle zıpladım gerisi malum..[signature][hline]silverhelm.trio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silverhelm3, 22 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
What lies beneath?(Gizli Gercek) Aslında tam olarak ingilizce çevirisi yalanın ardındaki gibi bise ama Gizli Gercek die cevirmisler..6.sınıfta gittim bu filme arkadasın zoruyla w de filmin konusu hakkında hic bi bilgim yokken bi anda kuvette gorulen o kadın suretiyle zıpladım gerisi malum..

What lies beneath
soru + fiil + tümleç(yer bildirene tümleç deniodu dimi)

Olsa olsa arkada yatan diye çevrilir. Gizli Gerçek'de iyi bir çeviri. Seyretmedim bu arada :D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

evil deadte korkmaktan cok (filmi kiz arkadasimla bulusmadan evvel izlicek bisiler olsun die izlediydim) irenmistim hatta sonra yapacagim olainda (kizdan uzak durmak irenmek kusmak vs) icine ettiydi :P
bi ringte oldukca tirstigimi animsiyorum kisa vadede düsününce ondan baskada tirstigim bi film yok pek..[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Armageddon Class Battleship Vampire / Member of Sol İnvictus
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...