Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne Oluyoruz Lan?

SOREN

Öne çıkan mesajlar

Apartmanın en üst katında oturuyorum. Gece saat on bir buçuk. Damın kapısı açılıp kapandı resmen. Asansörün sesini de duymadım ondan önce. Şimdi çıkıp baksam hırsız uğursuzun tekiyle karşılaşsam bir tarafıma falçata saplamasın. Ne biçim memleket olduk ya... Dama da mı kamera taktıracağız artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçenlerde saat beş buçukta benim arabanın kapısını açıp içine girmişlerdi. Bir herif bir de beş kişilik falan bir ergen grubu. Bizim alt komşu gördü, "Ne yapıyorsunuz lan şerefsizler" diye bağırdı, bu herif kafasını arabadan çıkarıp "pardon ağabey" deyip ergenleri de alıp gitmiş. Bağırmaları duydum bir tek. Arabanın kapısını alarmı çalıştırmadan açmış ama aracı çalıştıramamış. Adam yanında çıraklarıyla birlikte dolaşıyor resmen. Öyle bir yerde oturuyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

SOREN said:

Apartmanın en üst katında oturuyorum. Gece saat on bir buçuk. Damın kapısı açılıp kapandı resmen. Asansörün sesini de duymadım ondan önce. Şimdi çıkıp baksam hırsız uğursuzun tekiyle karşılaşsam bir tarafıma falçata saplamasın. Ne biçim memleket olduk ya... Dama da mı kamera taktıracağız artık.

hacı şuraya yazana kadar polisi arayop söyleseydin ya, gelip baksalardı bi
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Polisi arasa buyuk ihtimalle, hirsiz oldugundan emin ol, birde sor bakiyim gercekten niyeti evi soymak miymis, ona gore geliriz derlerdi.

O derece vurdumduymaz ve gotleri kalkiklar.

Valla daha önce de bir iki kere yazdım, okuyanlara gına gelmiş olabilir. Bursa'da şüphelenip bir iki kere aradığımda 2-3 dakika içerisinde 2şer tane ekip arabası geçirtmişlerdi apartmanın önünden. Pek senin dediğin gibi değil buradakiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...