Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

başlıktaki ilk postların onlar, random 2 post değil.

ayrıca bir fikrin de yok ki

cumhuriyetin kurulma döneminde demokratik olmayan işler yapıldı o yüzden şimdi akpnin yaptığı herşey doğru, memleketin anasını belledikleri için yurtdışına kaçmaya kasıyorum ama yine de yetmez ama evet.
aha özetledim bütün düşüncelerini
neyine oturup uzun uzun fikir döşememiz gerekiyor bu ucuz troll argümanlarının?

2 sayfadır hala perinçek üzerinden trollemeye çalışıyorsunuz, sanki bütün bu kavga doğu perinçeği ve yalçın küçüğü içeriden çıkartıp darbe yapmak için yapılıyormuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

@toggie

O insanların 90% ı darbe istiyor. AKP'nin islam için yaptığını başka bir inanış için yapmak isteyen bir güruh. AKP nasıl islamı zorla empoze edip eğitim sistemine sokup karşıt görüşleri yok etmeye çalışıyorsa, bu ulusalcılar da islam yerine kemalizm koy aynı şey.

Sen darbe istiyor musun? O Tuncay Özkan ve bir kısım kişiler darbe için kıçlarını yırttı. Ben darbe istemiyorum şahsen. Darbe olunca neler olduğunu hepimiz biliyoruz az çok diye tahmin ediyorum.

Haksızlığa karşı çıkmak ayrı, haksızlığın karşısında başka bir haksızlık yaratmaya çalışmak ayrı.

Herhangi bir fikri empoze edip, diğer her fikri ezmeye çalışan her güruha karşıyım. AKP de, ulusalcılar da benim için aynı şey.

şunu herhangi bir ortamda rasim ozan kütahyalı fotosuyla paylaşsan kimse farkını anlamaz
http://galeri3.uludagsozluk.com/124/rasim-ozan-k%C3%BCtahyal%C4%B1_222636.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuz troll argümanlar olabilir SANA göre. Bana göre benim şahsi fikirlerim. Saygı duymuyorsan da terbiyeli olabilirsin en azından, ailenden terbiye aldıysan tabi.

Ayrıca tersinden anlamışsın, dediklerinin 10% u geçerli anca. Ama oturup anlatmayacağım gerçekten. Anlayan anlamıştır bu başlıkta bile 50 kere yazdım. AKP'nin yaptığı her şey doğru diye düşünmediğimi şuradaki 2-3 mesajıma baksan anlarsın ama anlamaya niyetin yok tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

@toggie

O insanların 90% ı darbe istiyor. AKP'nin islam için yaptığını başka bir inanış için yapmak isteyen bir güruh. AKP nasıl islamı zorla empoze edip eğitim sistemine sokup karşıt görüşleri yok etmeye çalışıyorsa, bu ulusalcılar da islam yerine kemalizm koy aynı şey.

Sen darbe istiyor musun? O Tuncay Özkan ve bir kısım kişiler darbe için kıçlarını yırttı. Ben darbe istemiyorum şahsen. Darbe olunca neler olduğunu hepimiz biliyoruz az çok diye tahmin ediyorum.

liboşlar ve dinciler yatsın kalksın bu ülkede darbe oldu diye dua etsin. solcusu milliyetçisi birbirini kırarken sırtı sıvazlanan badem bıyıklar düşürsün şu darbe lafını dillerinden gerçekten komik oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

darbe olduktan sonra kenan evren &co tarafından kaymakam vali şu bu yapılan akp kadrosunun demirbaşlarının şimdi darbeyi yargıladığına milleti inandırması işte en büyük türkiye trajedilerinden biri. Burda üniversite mezununa laf anlatamıyosun sonra halkın birşeyleri görmesini bekliyoruz saf gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar ülkenin okumuşlarıysa vay halimize

o fotoyu repostlayıp duruyosunuz da esas savunduğunuz adamların nasıl iki yüzlü olduğunun göstergesi, fotodakilerden birinin kapısında el açıp öbürünün başını eziyorlar işte.

adamlar devlet nezdinde kapısında ceket ilikleyip silahlı unsurları sustursanız oyumuz düşmicek seviniriz :) diyor, apo yerine imralı diyince demokrasi / kardeşlik / özgürlük oluyor.

hala aporinçek de aporinçek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...