Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Erken dagildik ertelendi tekrar fakat polis cok mutlu oldu.En azindan bir taraf mutlu ayrildi.Cadira, yaslilarin bulundugu kirsal bolgeye ve savunmasiz halkin arasina gaz ve biberleri yagdirdiktan sonra suratinda gulucuk acan cok polis yakaladim.Hah birde camiye attilar
Sosyal ağlarda paylaş

Albay Dursun Çiçek gizli tanığa (Efe) soruyor:

Albay: Beni İlhan Cihaner'le gördün mü?

Gizli tanık: Evet.

- Emin misin?

- Evet.

- Üzerimde ne vardı?

- Haki renkli kamuflaj vardı.

- Emin misin, bizler denizciyiz, beyaz giyeriz.

- Evet beyazdı şimdi hatırladım.

- Beni gördüğünde aylardan hangi aydı?

- Kıştı.

- Denizciler kışın siyah giyer.

- Belki de siyahtı.

Silivri'de, Hasdal'da diğer cezaevlerinde yatanların komplo ve iftira kurbanı olduğuna kimsenin kuşkusu olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi gercekten ama bu ulkede RTE yikin dedigi heykelin yikilmamasi icin acilan davayi bile erteletti yikilmadan once karar cikmasin diye. yani mesele politik muhalefeti susturmak oldu mu bu tarz seyleri yapacak olmasina sasirmasin insanlar. yapiyor olmasi veya olmamasi baska bir tartisma konusu ama yapiyor olmasi tamamen ihtimaller icinde bunu bi kabul edelim hehe. adam tukurdugunu yalamamak icin dandik davalara bile karisiyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Twitter'da Silivridekilere mühebbet istiyoruz diye hashtag varmış. Bir ara göz atın, çok ilginç kafalar var memlekette.

abi bu adamlarin bir de `aydin` versiyonlari var ben goruyorum arada sirada. kendi taraflarindan bir adam yargilama surecinde oldugu zaman `yargilama sureci bitmeden onu suclamak dogru olmaz once hukukun karar vermesini beklemek lazim` diyorlar. konu bu mesele olunca `oh iyi oldu bu darbecileri hapse atsinlar da kurtulalim sunlardan` diyorlar. bu tutarsizligi yuzlerine vurunca da ama o zaman su bulduklari delilleri nasil aciklayacaksin diye kivirmaya basliyorlar lel. turk insaninin akli cok karisik ya kotu programlanmis robot gibiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

abi twitter sayfasi resmen aptallik overload olmus arkadas laf etmeyeyim kutuplasmayayim diyorum ama mumkun mu lan soyle bir ortamda sdf

Twitter tümüyle aptallik overload bi mekan zaten, takım muhabbetleri, ülke muhabbetleri hepsi aynı. Hadi sesimizi duyuruyoruz #kimdahamoronyarısalımgörelim diye takılıyorlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

şerefsizin birisi "gay kemal" diye hitap etmiş..ben buna mesaj yazdım, bana "dr. rıza nur'un anılarını oku" demiş...

kılavuzu rıza nurun anıları olan adam tabi ki soysuz olur, tabi ki namussuz olur.
neyse...devir onların devri, açık açık Atatürk'e hakaret edebiliyorlar...

Bir de TC'nin karşıtı olarak RTE'yi görmeleri ne kadar ibretlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ahahah o da gecen gun isminin basina TC koyanlara tepki. TC koyanlar da anladigim kadariyla saglik ocaklarinin basinda TC ibaresi kalkcak diye gaza gelmis (olay da yalan). hangisi daha salakca bilemedim

ardeth...yalan değil olay, sağlık ocağı falan da değil.
senin iyi niyetinden şüphem yok ama bu dinci tayfanın taktiğidir çünkü dindeki takiyye müessesinden alırlar güçlerini. Devlet dairelerinin başındaki TC özellikle bu kürtçüleri öteden beri rahatsız ettiğinden TC ibaresinin tüm devlet dairelerinden kaldırılmasını istiyorlar. Bunlar da "bir bakalım,milletin tepkisi ne olacak" diye sağlık ocaklarının bazılarında bunu denediler. Tepkiyi görünce klasik kıvırttılar.

Mevzu budur...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...