Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stv'nin Diziye Efekt Koymayı Unutması

mokoko

Öne çıkan mesajlar

okibye said:

ben full bölümü buldum internette izledim abi. öyle bir sahne yok resmen. devam ediyor efektler durmuyor..
bence viral olsun diye böyle bir video saldılar nete

abi izlediysen bi söylesene babası napıyo çocuğu zorla ateist mi yapıyo, ateizmi yayma kürsüsü başkanı mı niye çocuğun inancı babayı bağlıyo ya hahah
Sosyal ağlarda paylaş

hacıt babası işte çocukken öğretmiyor. kendisi çok dindar falan adam ama oğlu istekliyken çocukken falan götürmüyo namaza camiye. ama mesele o değil. adam azap çekiyor çünkü kapanmamış meseleleri varmış.

istanbul depreminde çocuklar göçük altında kalıyor. kızı mı kurtarak oğlanı mı üstünde beton blok var diyolar. bu da oğlanı seçiyo. ama 2 dakka sonra kız yumruğunu sıkıyor yerde yatarkene yani hayatta. ama kötü yola falan düşüyo vesaire :D işte oğlu da paragöz falan oluyo. adam ölceini öğreniyo. bi melek gibi bişi anlatıyo kapanmayan meselelerini kapat diyor falan. adam işte full her şeyi satıp oğlana veriyo benim her şeyim oğlum diyo. ama tam vericekken oğlan babamı atarız bi köşeye huzur evine falan diye karısıyla konuşuyor. adam bunu duyunca keşke kızımı kurtaraydım falan diyor. sonra işte oğlu kaza geçirip kötürüm oluyor falan filan çok karışık ve gerekless bi hikaye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...