Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

koskoca mvp travestiye yenildi

tamamnerd

Öne çıkan mesajlar

valla ben 60 tl ye aldım key sadece campaign oynadım 60 liraya değer dedim onlinede de p isen çok iyi p değilsen eh idare eder
terranda mayın ve reaperin tech labsız olması çok iyi olmuş ama o yeni helion falan uzun iş pek kullanamadım
zergtede o yeni lurker falan pek sevmedim viper iyi gibi ama onun dışında mothership core sade 60 lira eder gibi ama campaign mükemmel 2 kere bitirdim haftaya brutalde bitircem achievement kasıp

elediler tıroyuda oh raatım şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

cidden bir toss prosuyla konuşup colossusun gücünü öğrenmek istiyorum çünkü çok fazla pro colossusta ısrarcı pvtde ama ben ne zaman bassam benim colossuslar şu maçtaki gibi vikinglere çerez oluyorlar... ht gibi hayvani bi ünite varken 2 pop tons of damage vurabilen...
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

cidden bir toss prosuyla konuşup colossusun gücünü öğrenmek istiyorum çünkü çok fazla pro colossusta ısrarcı pvtde ama ben ne zaman bassam benim colossuslar şu maçtaki gibi vikinglere çerez oluyorlar... ht gibi hayvani bi ünite varken 2 pop tons of damage vurabilen...
Timinglere karşı güçsüz oluyor direkt HT'ye gitmek. Özellikle şimdi hızlı medivac ve mayınlar da varken ama rakip belli bir Viking sayısına ulaşınca Collosuslar anlamsız kalıyor.

Creator'ın GSL'de yaptığı şey bence popüler olacak PvT'de. Thermal Lance upgradeini yapmadan sadece 1 tane Collosus yapıyor. Hem timinglere karşı daha iyi savunabiliyor, hem HT'ye daha hızlı geçebiliyor, hem de rakip Collossus'u gördüğü için Medivac yerine bir sürü gereksiz Viking yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

vs mayın bi fikrim yok şu an test edemedim de, medivacin hızlı veya yavaş olması np, feedback var zaten mediye özel, wolde tutuluyordu gayet bilemedim denemek lazım da wolde de gayet ısrarla colos oynuyorlardı...

o 1 colos into exp/gate/ht arada yapılan birşeydi zaten çok yeni değil neyse bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

travesti değil o

tıro bildiğin

http://www.globalpost.com/dispatches/globalpost-blogs/the-grid/starcraft-2-sasha-scarlett-hostyn-transgender-gamer-champion

kadın turnuvalarına girip ezmiş sonra erkeklerlede 1-2 maç kazanmış ezdiler mvpyi yendikten sonra tabi adam ameliyatlı
" She made her first steps in the competitive scene by participating in an online female-only tournament, the NESL Iron Lady, becoming champion of those cups twice in a row in autumn of 2011"

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Scarlett

Undisclosed said:

GSL izlemesi paralı değilmiydi yaw ? bedava falanmı yaptılar, yoksa başka bişeymi var

sc2 sc1 gibi tutmadı tvde yayınlıyamıyorlar o yüzden paso foreigner alıyorlar adamların para kurtarmıyor rahat bare beleş yapalım dediler zannedersem yanlış olmasın ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...