Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada domuz eti

Fakkoo

Öne çıkan mesajlar

Ayfon said:

goldbären said:

çetin abi domuz bokun içinde yuvarlanıyor lafı falan hep cemaat kışkırtması ama(:D

aynı şekilde yok efendim sindirim çevrimi düşükmüş de yedikleri mikroplar sindilirmiyomuş her yerinden parazit akıyomuş o parazitler insana ibnelik ve hristiyanlık bulaştırıyomuş vs. tavukların ineklerin artık aynı kötü koşullarda büyütüldüğü doğru.

ahahaha gold bunu ben nasi kacirmisim yemek tükürdüm klavyeye

:) cevabımı da oku ama goldun bu mesajına ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

KuddusiMavra said:

kendi yavrusunu yiyor...

Bunu yapan tek hayvan o degil. Ayrica gecen sayfada sana o kadar alinti yaptim hic kaale almiosun =)

aşkolsun yav,olur mu kaale almıyorum?
yalnız ben de kendimi anlatamıyorum. benim domuzdan tiksinmem söz konusu. yani salt domuzun kendi yavrusunu yemesi ya da bokunu yemesi veya bokta yuvarlanması değil...bunlar ve daha pek çok şeyin bir arada ben de domuz antipatisi yaratması. metal müzik sevmeyen adama zorla metal müzik dinletmek gibi bir şey. aslında o an Metallica Ride the Lightning çalıyordur belki de ancak adama sadece tencere kapağın sürekli birbirine vurulması gibi geliyordur...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi pislik yiyo dedin. Tavuk ve keci de yiyo dedik.

Yavrusunu yio dedin. Baska hayvanlar da yio dedik

Bok ve camur icindeler dedin. Temiz modern tesis fotosu koyduk

Yedigin eti begendin. E domuz yemissin?

Neyi anlamadik acep?

Edit; anladim. Ama o zaman sadece "ben sevmiyorum" de gec. Metal muzik sevmeyen, sevmiyorm derse ok, ama o muzik sayko yapar, o muzik seytana tapanlarin muzigi fln derse laf edilir

Sen de sevmiyorum demedin. Boyle kotu soyle kotu va diosun =)
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ohhhh...
rahatladım.

eğer sadece tip belirtiyorsa (mesela salam demek gibi) %80 domuzdur. oranlar genelde öyle oluyor hatta şarküteri ürünlerinde %90a falan varıyor heh bi de sanırım avrupalılar domuz için swine kelimesine daha yakın şeyler kullanıyor ingilizler ve amerikalılar daha pork kullanıcı. o yüzden sen pork deyine garson onu etin tipi olarak anlamıştır belki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...