Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2d oyun icin gorseller

di

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Yapmaya ugrastigim bir oyun var, haliyle uzay, uzayli, gezegen, agac, bina, ufo gormus masum koylu gibi ogeler iceren kurguyu gorsellestirmemde yardimci olacak, gayet pastel, gayet cizgi film karakteri tadinda gorsel setleri ariyorum.

Ucretli ucretsiz farketmez lakin cok basarili olamadim aramalarimda, haliyle yardim lazim.

Oturup cizerim ben onlari diyen olursa o da olur. Durtsun beni anlativereyim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi baya bi gezdim bu tip siteleri. Sorun su ki telif hakki olsun olmasin bilinen seyler + pixel pixel gorunen bir sey degil de, daha cok cut the rope tadinda goruntuler istiyorum.

O yuzden diyorum parali set bile olur diye.

E bul birini cizdir demeden biri, adam tutmak bile hazir set almak arasinda ki farkin yuzlerce, binlerce dolar olacagini hatirlayayim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ortada oyle bir motor neyim yok esasen. Direkt html5 + easel.js + js seklinde giristim bir cilginlik yapip.

Aslinda Marmalede gibi birsey ile girisesim vardi ama C++ bilmedigimden mutevellit gotum yemedi.

Geri kalan detaylari mesaj atayim dur.
Sosyal ağlarda paylaş

parça halinde vermiyor işte. pack yapıp veriyorlar ama xml'i olmadan. parça verse kolay zaten. içindeki resimler de büyüklü küçüklü olduğundan kolayca ayırmak için belli bir standart olmuyor.

tek resimleri bi şekilde ayırırsın ama animasyonları tam yapmak çok zor oluyor. 1-2 piksel farkı yüzünden tekleyerek oynayabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...