Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Bugün Duyuruldu!

Sam

Öne çıkan mesajlar

aman aman bilinki çok istiyoryum patchi
patchsizken oyun güzeldi tatlıydı,milyon tane kafa yedirticek tıtrnak kopartacak sac yolduracak komik hata vardı ama
patchliykern bi bakıosun oyun zorlaşmış!hmm olusun diff'i küçültü
yosun

ama bakıosun bi patchle oyun dahada zoprlaşmış! normalnormalde yonamya başlıousn ama bi bakısun düşmanarın EDIT!

ingiltere gladiotar uçakarını 12lik stack yapıp londradan mısıra gönderyio yollarına çıkan herşeyi stack penaltysis patlatıyolar.
bense 4 taneden fazla uçağaı aynı anda kullanamıom

yıl 1942 ve amrikanın elnde 231234 stratejik bombardıman uçağı var taa losangelstan kalkıp berlini bombalıyorlar

sscb 500 divisionla sınırırmda takılıo

daıtırm boyle oyunu

almanya olarak oynamassam bi bakıyorum yıl 1943de avrupa kıpkırmızı oluyo en kızılından reischstaga kzıl bayrak asılmış ne demek sscb isopanyaya kadar inmiş oluyor![signature][hline]yetaaaer uleaaaaayyynn!
Sosyal ağlarda paylaş

abarttınız be, deli gibi oynarsa insan hekşat çekiyor yapay zekaya.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hayır ai hakkıyla yense mutlu olcam böle hakııyla oynayıpta yenilince iyi bir çekişme olunca zaten insan zevk alıyo ama ai edit olunca zevk alamıyorumki
yani ingiltere kaç kere gidio gladiotarlarını kaldıtrıyo mısırda italyanlan uçaklarını vurup adaya geri dönüyo ordada benim uçaklarımı yiyo fln
ya eğer scsbnin 1941 de 250 div 'i varsa karşılında o ordunu teknolojilerininde düşük olmasını beklerim ama adamlar maşallah nigtvision googles kullanıp advanced medium tank kullanıo,,mproved tac bomberla patlatıo benim adamlrı ya bi dengeli oynanmıyo ya!
karşımdaki ainin edit olduunu bielrek oynamaya devam etmek acnımı sıkıyor.[signature][hline]yetaaaer uleaaaaayyynn!
Sosyal ağlarda paylaş

Selam konuyla dalıcam bazı sorularım var.Ben HOI 1 e yeni başladım şimdi ögrenmek için türkiyeyi seçtim.Daha once crusader kings i oynadım paradox oyunu olarak o yuzden biraz bilgiliyim.Simdi biraz karıstırdıktan sonra menuleri iste birim uretmeyi fln kaptım da bazı sorularım var.Mesela yonetim bicimini nasıl degistiririm örn.Faşist nasıl yükselir ülkemde.Seçimler kaç yılda bir yapılıyor.Bide gelir giderler hakkında sorum var demir ve kömür üm baya varda 20000 bi kadar petrol ve lastik az var onları trade yaparak karsılıyorum.Mesela bi prov.da endüstri gelistirmek için işte emir verdim.hangi kaynaklarım lzm insan gücü flnmı.Bite teknoloji olayında hangi yone kaymam lzm.Bide türkiye olarak ilerdeki savaşa karşı nasıl bi birim üretiyim.Almanlar sınıra dayanırsa ittifaka geçeyimmi.Bi sorumda mesela ispanyada iç savaş çıktı faşist leri veya cumhuriyetçileri nasıl desteklerim.Diplomasi ekranında coup nations ne ise yarar bide en altta share teknoloji ne yapar.Bide en altın bi ustunde military ile ilgili bi seçenek var onuda soylerseniz seviririm.Oyunu yukledikten sonra patch yapmamıştım.Bu yazıyı okuduktan sonra yapmaktan vazgeçtim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...