Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heart of the Swarm yükleme

PATA

Öne çıkan mesajlar

ahah aynen.. dun kurdum tekrar bilgisayari.. yeni ekran kartini falan taktim.. zihnen ve bedenen hazirken taktim dvd'i.. 10 dakikada 0,5% yukledi o.O..

bir iki kere daha denedim ayni sey.. nette de bulamadim sebebini..

gece download'a biraktim artik.. daha hizli yuklemeye basladi.. abv..
Sosyal ağlarda paylaş

support forumlarında aynı mevzuya bi süredir bayaa sövüyolar, biz bilmemkaç gb download ediceksek niye aldık lan physical copy'sini lan bunun diye.

wings of liberty'den değil de dvd'deki setuptan açınca biraz daha ufalıyor download insaf edip bir kısmını koymuşlar heralde dvd'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

abi dl etmesi felan umrumda değil
uzunda sürebilirde
bi insan der lan bak şu kadar dosya dl ediyorum şu hızda felan
ne biliyim
dedim ya cd bozuk ya benim drive
Şimdi evde olmadığım için bakamıyorum ama sol üstte connection information mı download information mı ne var ona basınca çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu dene bi:
https://eu.battle.net/support/en/article/deleting-the-battlenet-cache-folder-windows
arcane said:

downloader preferences ve connection information gri. tıklanamıyor. netlimiterdan görüyorum 150 kbps ile indiriyor. bu da blizzort yine eşekliğini yaptı banvitleri yeto demek.
Ben bütün oyunu indirdim bir hafta önce, tıklanıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

internet sitesine giriyorsun, wow yükler gibi setup indiriyorsun (5mb birşey) sonra luncher açılıyor o kendi yüklüyor patchliyor vs derken sıfır sorun oyununu oynuyorsun.

Biri evde, biri şantiyede 2 farklı bilgisayarda yapmam gerektini bunu ve cillop gibi çalışıyor ikiside, ki tüm özellikleri alakasız 2 bilgisayardan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...