Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koşan teyze

ahmd

Öne çıkan mesajlar

"Koşan teyze gördünüz mü hiç hayatınızda. Dünyanın en korkunç görüntüsü. Bir kere, algılayamıyorsunuz önce o görüntüyü, o çok korkunç geliyor. Caddede, karşıdan, koşa koşa geliyor. Hem de nasıl bir koşma. LAP!. LAP!. LAP!. LAP!. diye. Bütüün ne kadar kilosu varsa, sallaya sallaya. Bastığı yeri göçerte göçerte. Arabaları hoplata hoplata. Dükkanların camlarını patlata patlata. Binaları yıka yıka. Dünyayı ekseninden oynata oynata. Galaksiyi sarsa sarsa. Ben önce bi gözlerime inanamadım. Çünkü teyze dediğin koşmaz, durur. Durma üzerine bir yaşam tarzı. Durduğu için teyze. Yani bir kadın, durmaya başladığı andan itibaren teyze olmaya başlıyor. Teyze olmanın ilk esası. Durmak. Kendi içinde büyümek. 300 kiloya kendini tamamlaması lazım ki, saygınlık kazanabilsin. Yoksa sen bugün teyze olmuşsun, ama 50 kilosun, kusura bakma ama ben seni takmam. Kesin ocakta yemeği unuttu, evi yanıyo diye düşündüm. Durdu sonra apansızın. Teyze olduğunu hatırladı sanki.Ve koşmasının hiçbir sebebi yokmuşçasına, sakin sakin yürümeye başladı. Allah’ım dedim, neler oluyor, bir felaket emaresi mi bu. Niye koştu, niye durdu, niye yürüyor. Aklımı çıldıracağım korkudan. Teyzenin yürüdüğünün tam tersi istikametinde, şerefsiz çocuklar gibi, son derece rahatsız edici bir kendini bırakma ile ağlayarak, çılgınlar gibi koşmaya başladım"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...