Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone [Beta Key Giveaway]

Wyand

Öne çıkan mesajlar

korkunç ya, swiftynin 9 legendaryli decki var, insanların streamerlara bu kadar para vermesi, of beyinsiz murrikalılar

demin bi priestle kapıştım shamanla 2 kere, adam 2 kere shadowform attı ilk maç falan böyle 3 3 bütün yaratıklarımı kesiyo falan, sonunda 30 hp ile yendim adamı sgsdsfsf 2. maç ta shadowformları gelmedi direk 7 yaratık indim boarda sonra bloodlust dsxczsvxfx

sözün özü saçma sapan priest deckleri yapmayın bu şekil
Sosyal ağlarda paylaş

Stream de Kungen,Kripp,Soda,Reckfull,Ducksouce en çok para toplayanların başında. Bir de Yoni var büyük güzel memeli hatun. Her stream de hafif dekolte giyiniyor :) .Cidden 100-200 Euro-Dolar atan var. 5-10 Euro-Dolar havada uçuşuyor zaten. Bir de Subscribe olayı var Twitch den 4.99 Dolar. Oradan da bunlara para kalıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

OmeN said:

Fena bir maç olmadı, hatamız varsa affola..

gameplay olarak 1-2 tane hata yapmışsın ama önemli diil. genelde doğru hamleyi yapıyorsun ama ben hadi "yap, yap, yap artık şunu, yaaaaaaaaap" diye dellenmeye başladığımda yapıyrosun, biraz yavaş yani :D hızlanman lazım, ki ben hiç oynamadım şu ana kadar sadece 6 tane falan maç izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

OmeN said:

Fena bir maç olmadı, hatamız varsa affola..

gameplay olarak 1-2 tane hata yapmışsın ama önemli diil. genelde doğru hamleyi yapıyorsun ama ben hadi "yap, yap, yap artık şunu, yaaaaaaaaap" diye dellenmeye başladığımda yapıyrosun, biraz yavaş yani :D hızlanman lazım, ki ben hiç oynamadım şu ana kadar sadece 6 tane falan maç izledim.

aynı şeyi yazmaya gelmiştim, kaç yerde eeağğğ diye ekrana bağırasım geldi. sona doğru da 4 hp'li gobline önce firebolt ile 1 damage verip sonra da 4 attacklı yaratığınla saldırmana falan anlam veremedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok, priest ve decki baya kötüydü
bu tarz heal ve draw deckle kazanmak için çok sağlam late game kartları lazım yoksa baya zor, benim expert ai decklerin hepsini böyle yendiğim bi deck vardı ama oyunculara karşı baya dandik olur.
priestin o deckle yapabileceği şık hareketlerden biri 1 den fazla yaratığını hasar aldırıp holy nova ile kart çekmek ama deckten sağlam kart gelecek bi durum olmayınca northshire healer ile kart çekmek bir işe yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eyw arkadaşlar yorumlarınız için ama gecenin 3 ünde anca bu kadar hızlı oynayabildim sesimden de anlaşılmıştır uykulu gözlerle kafayı toplayıp 2 saatte hamle yapıyorum.. birde keşke herşey sözle olabilse bende streamleri izlerken şunu bunu yap kardeşim diorum hep ama oyuna gelince 50 şey düşünüyosunuz olmuyo. şu oyun çıksada bi turnuvada biz düzenlesek ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...