Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transistor

Norak

Öne çıkan mesajlar

uc saat oynayabildim henuz,

bastionda biraz daha exploration ile beraber idi savaslar, bunda net stage stage gitmesi biraz rahatsiz etti

upgrade menusu bir de daha iyi tasarlanabilirdi, kullanimi zor olmus bazi noktalarda

ve de biraz amatorce bir hata ; buyuk harfe cevirirken regiondan bagimsiz davranmiyor, buyuk I harfi * olarak cikiyor windowsun ayarlardan degistirmedikce

onun disinda onceki oyunlarini sevdiyseniz direk alin, bastionun redheadlisi degil kesinlikle baya farkli bir sey oynuyormus gibi hissediyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle ki, oyun işleyişinde çalmayan, siz belirli testleri tamamlayınca açılan ve yalnızca oyundaki müzik çalarda dinleyebileceğiniz şarkılar var. Onları da kapsıyor.

Tüm albüm Spotify'da bulunuyor ama aramalarda bize çıkmıyor sanırım, niyeyse. Şu bağlantıdan ulaşıp, listeye atabilirsiniz.

https://play.spotify.com/album/3vrhY9tG4lA8Z16LVGqok5?play=true&utm_source=open.spotify.com&utm_medium=open
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu şarkıyı mainstream herhangi bir şarkıcı; ne biliyim mesela lana del rey piyasaya sürse billboardlar chartlar ne varsa yıkılır, müzik otoriteleri papadan kadını aziz etmesini ister, bir neslin ergenleri kadına sosyal medya üzerinden tapar.

Ama indie oyun soundtracki olunca olmuyor işte, her ne kadar sene 2014 de olsa.

http://www.youtube.com/watch?v=41tIUr_ex3g

...

https://p.gr-assets.com/540x540/fit/hostedimages/1380367700/720214.gif
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Oyun içinde çalmayıp bişeyleri tamamlayınca çalan nasıl abi? bunu alınca oyunu oynarken tamamlasam da tamamlamasam da oyun içinde sıradan dinleyebilir hale mi geliyorum?

+10$'ı ne için veriyorum onu anlamadım zaten oyun içinde varsa müzikler? mp3 çalara atıp dinlemek için mi?

dedim ya abi şarkıları satın almış oluyosun işte. dijital albüm satın aldığını düşün. oyunun soundtrackini satın alıyosun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Oyun içinde çalmayıp bişeyleri tamamlayınca çalan nasıl abi? bunu alınca oyunu oynarken tamamlasam da tamamlamasam da oyun içinde sıradan dinleyebilir hale mi geliyorum?

Herhangi bir şekilde spoiler olmasın diye söylemiyorum daha açık bir şekilde. Bastion'da olduğu gibi bunda da belirli testler var. Her testi geçtiğinde yeni bir şarkı açılıyor. Test alanındaki müzik çalardan dinleyebiliyorsun açtıklarını. Hikaye işlenişi boyunca çalmayıp, dediğim gibi müzik çalara özel parça(lar) var.

$10 niye veriyorsunun cevabı verilmiş zaten. Tüm parçaları istediğin yerde, istediğin zaman dinlemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

guzeldi ya, averaj oyuncu olarak 6-7 saatte surdu ilk run, tatmin etti

eksikleri gedikleri var, mekaniklerini begendiysem de daha iyi oyunlar gormustum vs vs
ama genel atmosfer&butunluk olarak 8-9/10 rahat, hafif overhyped olmasi rahatsiz etmiyor ve indie severseniz alin iste, indirim hele ki bundle falan hic dusunmeyin

bir de, bitirmislere soru

recursiondandan da hafif spoiler

recursionda en basta erkek arkadasinin soyledigi lafi muhendis bey soyluyor, bir de turn() tutorialindaki espri var

baska fark yok herhalde encounter zorlugu disinda ?

muhendis beyin proxysini savas sirasinda patlattim belki gizli bir endinge gidiyordur diye ama yemedi, ayni yere gidiyor yine

Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

Fly said:

ve de biraz amatorce bir hata ; buyuk harfe cevirirken regiondan bagimsiz davranmiyor, buyuk I harfi * olarak cikiyor windowsun ayarlardan degistirmedikce

ahaha bende adamlar gelecekte geçio da değişik gözüksün diye yapmışlar dediydim bunu sfdg

nası cozuyoruz bunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...