Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kabonet "teyy!"

Raven

Öne çıkan mesajlar

vergiden bu kadar kar eden bir devlet de yoktur...

3 milyon 300 küsür bin lira - marlboro kısa sigara

2 milyon lira vergi ! YUH YANI AYIPTIR
sigaradan fazla vergi....

telekom sektörünü de aynı zihniyetle işlettirkleri için....

[Bu mesaj Goering tarafından 21 Kasım 2004 15:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ok kardesim

Biz kicimizdan uyuduyoruz

Kafan aliyormu almiyormu kablonet in merkezinin telefonu bole dedi.

ha diyeceksin yanlis biliyormus onlar birsey diyemem ama benim bildigim daha yetkili bir yer yok.

said:
BlaCk_DmC, 21 Kasım 2004 15:34 tarihinde demiş ki:
Ya neler sacmalıyosunuz sız ya

Kablo'da ındırım olacak dıye haberler cıkıp herkes beklerken hıc bır guvenılırlıgı olmayan oradan buradan kulaktan dolma haberlerle

YOK INDIRIM BINDIRIYOLAR KAFAMIZA dıye ortalıgı ayaklandırıyosunuz...

Hele bi durun, anlasılır yakında

Haa ama sunuda solıyım eger gercekten Oyle bırsey olusa allah topunun cezasını versın...
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonet'le konuştum: Fiyat indirimi hala belli değil dedi. Aralık ayı içinde yada Ocak ortasında kadar belli olacakmış. Bunun dışındaki indirim haberleri kolpadır.

Arkadaşın yukarıda paste ettiği mail'de kablonet abonelerinin ödemediği hizmet şeysini ödeme mecburiyeti ile ilgilidir. Yani ilk ay 45 milyon, sonraki ay 15 milyon fazladan girecek bize..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i:topluignebasi | WoW: Narcosis, Qui[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bidakka bizim devlete odedigimiz para azaliyor ama iki uc aydir odemedigimiz hizmet bedeli geri geliyor oylemi ? yani bu durumda gene ayni paraya geliyor ve ekstaradan 3 aydir odemedigimiz hizmet bedellerini geri istiyorlar? boyle degil dimi durum?[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

ya bidakka 45 milyon 256 icin SIRF hizmet tarifesi 3 aydir odemiyorum bana 45x3 mu gelicek EKSTRA olarak ? 135 milyon yok yere ekstradan mi odicem ? bu nedir yahu ? bu kadar buyuk bir serefsizlik yapilabilirmi indirip yap geri al birde indirim yapildiginda odenilmeyen paralari geri iste boyle birsey olamaz yahu ilk defa gordum hayatimda[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

En sonunda gittim dayanamadım ben de aradım sordum. Geri ödeteceklermiş. Yeni tarifeye göre kaç ay ödemediyseniz ( Örn : 64 kbit/sn için 15 milyon ) o kadarlık fatura geliyor önümüzdeki ay.. Ondan sonrada 2 ay içinde ödenecekmişmiş falan filan..

Hey maşallah..[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

heh resmen adsle gecis ici zorluyolar herkesi daha sonra verecekler gazi adsl fiyatlarina bok gibi ortada kalicaz tekelleşmeye hayir arkadaslar en azindan ben boyle serefsiz bir devletin tekelinin kurbani olmak istemiyorum.[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...