Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen Oyun Geldi: Hello Kitty Online World!!

Qui

Öne çıkan mesajlar

said:
Cuce, 22 Kasım 2004 01:06 tarihinde demiş ki:
oynıyabılmsıkımse
su kelimeye dikkat cekmek istiyorum anlayabilen kimse var mi? dikkate okuyun ben baska seyler anladim.[signature][hline]Chemical, pokemon_RIZA'ya 21 Kasım 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
ya harbiden pokemonmuşsun lan sen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 22 Kasım 2004 01:06 tarihinde demiş ki:
alakası yoka ma red faction 2 yı oynıyabılmiş kimse varmı ?

oynadım, bitirdim:)
bu arada oyunun sslerini görünce deli gibi kaçma isteği uyandı bende, niye bilmiyorum. aynı şeyi pokemondada yaşamıştım ehu.
bişey daha fark ettim, ragnarok online'a baya bir benziyor grafikler.[signature][hline]öss nubisi
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 21 Kasım 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 21 Kasım 2004 17:46 tarihinde demiş ki:
şu ss wow ss'lerinden daha çekici geldi bana vallahi.. :-p
ok sen bunu oyna, yanına da sims.biz wow oynayalım :).
bi sonraki istanbula gelişinde de bizi çaya çağırırsın lol :lol:

bunu söyleyen de piksel fetişisti olan bir insan.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 23 Kasım 2004 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben atamı severim, sayarım ama sen nekrofilisin, aramızda öyle bir fark olacak daima.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...