Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Streaming Problemi

quixef

Öne çıkan mesajlar

DeadSkinMask said:

abi aynı olay var bende de. aradım uyduneti anlattım yukarda yazdığı şekilde internetinizde herhangi bir problem yok virüs yemiş olabilirsiniz dedi.

ayrıca fede'nin verdiği dns lerde hiç bi etki yaratmadı yutupta.

sdfds bonepart haklı yalan dolan bunlar

vpn kurdum 1080p stream ediyor çatır çatır.
normalde 420p stream etmek için kastırıyor.
baya kasıtlı throttling, yapamazlar diye bişey yok çünkü, her websiteye yüksek hız kimse demedi sana yaparlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@GERGE

ben bu işlerden hiç anlamıyorum abi. sadece bildiğim kullandığım uydunet'in video streaming sitelerinde sıkıntı yarattığı. bu sıkıntıyı kaldıracak, evde kullanabileceğim, hiç değilse 720p videoyu takılmadan izleyebileceğim bi sistem var mı?

VPN olayını da bilmiyorum ama dersen ki senin sıkıntını çözecek şu VPN; araştırır, okur, anlar, edinirim.

amacım public wifi'daki muhtemel kimlik hırsızlığından kaçmak da değil. 1-2 zevkim var ne bileyim dizmag'tan dizi açıp seyretmek, youtube'den video izlemek (extralar) gibi fakat şu an allahsız uydunet elimden alıyo bunu.

DL'de hiçbir sıkıntım yok sadece video izleme sıkıntı benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
6 ayda bir 30$ veriyorum ben. Proxy vermeyen bir sistemi kullanmam ben, her zaman yonetici haklarima erisim olmuyor, bir de sirf Netflix ya da Youtube acmak icin tum interneti VPN'den gecirmek istemiyorum. Proxy URL tabanli calisir, Pati'yi tr ip adresimle okurken embed olmus YouTube vidyosunu proxy ile izlerim. Daha fazlasi icin proxy aldigim yerin ya da seedbox'un openvpn baglantisini kullaniyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...