Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Severek dinlediğim bir sanatçının konserini düşünüyorum ama

Joker

Öne çıkan mesajlar

22 mayısta küçükçiftlik park'a gelcekmiş ama mekanı inceledim, tıkış tıkış metrobüs gibi insanlar doluşmuş bi yere.. bu ne abi allasen, bir bar havasında verilse konserler herkezm masasında oturarak dinlese/izlese sevdiği sanatçıyı daha manalı olmazmı acaba.

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/378819_380131348734938_1257991744_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

iron maiden'a gittim ben, dream theater'dan tut, lamb of god'a, festivallere kadar birçok konsere gittim.

şunu söyleyebilirim ki, lokasyon olarak iyi, ama geri kalan her şeyi kötü. büyük sanatçı ağırlamak için en son tercih edilecek yer. ama dj (çok ünlü dj'lerden bahsetmiyorum), ya da işte house vs. çalan tipte birileri gelirse gidilebilir.

sahneye çıkan her baba grup illa ki 'bir daha davet edildiğimizde burada çıkıyor olmayız umarım' diyor zaten fix.
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önce whitesnake ve judas priest konserine gittim. vip'den bakındım bi şöyle insanlara ama yok. o ortamda olmaz çok leş. temmuz ayı ve tepende güneş neredeyse. saat 4 5 civarı başlatıyorlar. bira almışlar ellerinde ergenler. tıkış tıkış göt götesin. birasını yan tarafındaki zıplayınca önündekinin sırtına dökeni bile gördüm. whitesnake erken çıktı daha iyiydi. ergenler gelmemişti. ne bilsinler whitesnake'i
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

Hayalim elimde viski oturarak camel veya dt dinlemek.
Ama işte insanlar konsere "ADAM ÜSTÜMÜZE TÜKÜRÜYÜR GÖTÜNDEN ADEŞ ÜFLÜYÜR" diye gittiği için memur maaşı verip bilet alsan bile arkadan biri deydiriyor.

ben bu yaşadım caddebostan nick cave konseri. gerçekten akıl alır gibi olmuyor böle olunca
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

22 mayısta küçükçiftlik park'a gelcekmiş ama mekanı inceledim, tıkış tıkış metrobüs gibi insanlar doluşmuş bi yere.. bu ne abi allasen, bir bar havasında verilse konserler herkezm masasında oturarak dinlese/izlese sevdiği sanatçıyı daha manalı olmazmı acaba.

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/378819_380131348734938_1257991744_n.jpg

Hiç kız da yok he
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

Hayalim elimde viski oturarak camel veya dt dinlemek.
Ama işte insanlar konsere "ADAM ÜSTÜMÜZE TÜKÜRÜYÜR GÖTÜNDEN ADEŞ ÜFLÜYÜR" diye gittiği için memur maaşı verip bilet alsan bile arkadan biri deydiriyor.

uzak doğuda klas oluyor konserler bkz: dt budokan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...