Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abd'deki gelir dağılımı

Trias

Öne çıkan mesajlar

Joker said:

100 milyon $'dan fazla parası olamamalı kimsenin. sorun çözülür muhtemelen. 100 milyondan fazlasını napaçak millet nasılsa

yatırım.

kapitalizmin verimlili için gerekli cok zengin insanlar. güven yaratıcak kadar kapitali olması sart birilerinin. ama su anki durum o kadar abzüğrdki, yayrı deil zararı oluyor pazar hacmını düşürdüğü için.
Sosyal ağlarda paylaş

100 milyon $'a yapılmayacak proje yoktur. iPhone bile o kadar startup gerektirmez. ayrıca üst limit belirlenince, rakiplerinde de aynı limit olduğundan bu dengeyi etkilemez. uzun vade de paranın birikmesi yerine projelere verilmesi zorunda olacağı için o paralar piyasaya tekrar akacaktır. piyasanın hızlanması ile gelişim hılanacak tüketim hızlanacak, para daha dengeli dağılacak ve işsizlik azalacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

100 milyon dolara nasıl yapılacak proje yok allasen nasıl bir cümleki o..

100 milyon dolar mal varlığı olan kimse hangı projeyı, operasyonun arkasında durucak kapital sağlıycak. 100 milyon dolar dediğin komik bi para. iphone?

100 milyon dolar la deil iphone'u piyasa payı almayı planlıyan hç bir touchscreenli smartphone'u cıkaramazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

100 milyon dolara nasıl yapılacak proje yok allasen nasıl bir cümleki o..

100 milyon dolar mal varlığı olan kimse hangı projeyı, operasyonun arkasında durucak kapital sağlıycak. 100 milyon dolar dediğin komik bi para. iphone?

100 milyon dolar la deil iphone'u piyasa payı almayı planlıyan hç bir touchscreenli smartphone'u cıkaramazsın.

araştırdım 150 milyonmuş iphone un startup'ı..

The development cost of the collaboration was estimated to have been $150 million

http://en.wikipedia.org/wiki/IPhone_%28original%29
Sosyal ağlarda paylaş

... Of hadı zaten 150 imiş ordan patlamıssın bunu gectim.

iphone'un startup'ı 150 milyon dolar. ama o 150 milyon doları oraya adamın gerektiğinde 500 milyon dolar daha ayırabilirim güveni vererek koyuyo o parayı oraya. multimilyarder olarak koyuyo, multimilyarder şirket sahibi ortağı olarak koyuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır benc ekemdim sen bi yerinden komik birrakam uydurdun düsünmeden etmeden futbol ağzıyla bence abzürdlüğünü dile getirdim.

ikinci önerin zaten daha vahim bak. zaten günümüzde kapitalizmin en büyük sorunlarından ve en önemli risklerinden biri, şirketlerin bireylerden önemli hala gelmesi, varlıklarının mecbur hale gelmesi, vazgecilmez olucak kadar büyümeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...