Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ev aldım yardım

HellPatrol_

Öne çıkan mesajlar

Bu arada deniz, çanakkaleye gelince bende yardımcı olurumda, deniz kenarında (aka dedigin gibi umurbeyde) havuz yaptırırsan kafanı betona vurmak lazım. umurbeyle 15 dakka bisiklete binsen çanakkaledeki en ıssız ve dolayısıylada deniz olan yerlere ulaşabilirsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

mutfak amerikan olsun evin terasindan havuza acilan basamaklar yaptir havuza hem terastan inilerek girilsin hemde normal bir bicimde ve mutfagin terasa dogru acilan bir bolumu olsun ki yazin mangal keyfini yaparken cok evin icinden dolanma

he bide etrafini ceviren taslari bozma dogayla ic ice olsun cevreyle uyum onemli
Sosyal ağlarda paylaş

HellPatrol_ said:

umurbeyde ev lapseki yolunda 80 cm taş duvar var ev için pek yalıtıma gerek yok bitek çatı düzenlenicek camlar takılıcak okdar

oradaki arazi tarıma çok uygun,özellikle meyve bahçeleri çok var orada dikkatini çekmiştir zaten.bence bir kaç ağaç dik şimdiden bahçene,ileride mis gibi dalından meyveler yersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

HellPatrol_ said:

umurbeyde ev lapseki yolunda 80 cm taş duvar var ev için pek yalıtıma gerek yok bitek çatı düzenlenicek camlar takılıcak okdar

oradaki arazi tarıma çok uygun,özellikle meyve bahçeleri çok var orada dikkatini çekmiştir zaten.bence bir kaç ağaç dik şimdiden bahçene,ileride mis gibi dalından meyveler yersiniz.

zaten bahçede hali hazır meyve ağaçları var
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ya bosuna yazmayin olacak sey, oraya 2 tane plastik tabure 1 tane mangal büyün yazı gecirir orada bu :D

söylediklerinin yarısını yapsın ben diz çöküp af dilerim yani :d

evin resmini de paylasırım 1-2 aya

abi deniz abi affet abi diye ayaklarıma kapandırıp fotonu koyucam bende :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...