Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karımı döveyim mi?

tokins

Öne çıkan mesajlar

tokins said:

Bıçaklamak istiyorum ikisini de. Ama karıma da hak veriyorum. İyi bir koca olamadım. O bir erkek istiyordu ve ben yeterince erkek olamadım. Kuşu ölünce çocuklar gibi ağlayan bir erkeği kim ister ki? Kanaryam ölünce ağlayıp yorganları çarşafları yırtmıştım. Üzüntüme ortak olacağına alaycı gözlerle izledi beni.

O istiyor ki eve girer girmez kıçına bir tokat atıp yemeğimi hazırlamasını emredeyim. Sevişirken saçından çekeyim. Sİnirlenince bağırıp çağırayım. Bazen beni özellikle sinirlendiriyor farkediyorum. İstediği tepkileri vermemi istiyor ama ben öyle biri değilim. Hiç olmadım. O öyle kızınca kendimi küçük odaya kitliyorum.

bi şöyle sevgilim olmadı lan :( bende şaplak atıyım,saçından çekiyim.hep acıtıyosun fatih,korkutuyorsun beni fatih !
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

tokins said:

Bıçaklamak istiyorum ikisini de. Ama karıma da hak veriyorum. İyi bir koca olamadım. O bir erkek istiyordu ve ben yeterince erkek olamadım. Kuşu ölünce çocuklar gibi ağlayan bir erkeği kim ister ki? Kanaryam ölünce ağlayıp yorganları çarşafları yırtmıştım. Üzüntüme ortak olacağına alaycı gözlerle izledi beni.

O istiyor ki eve girer girmez kıçına bir tokat atıp yemeğimi hazırlamasını emredeyim. Sevişirken saçından çekeyim. Sİnirlenince bağırıp çağırayım. Bazen beni özellikle sinirlendiriyor farkediyorum. İstediği tepkileri vermemi istiyor ama ben öyle biri değilim. Hiç olmadım. O öyle kızınca kendimi küçük odaya kitliyorum.

bi şöyle sevgilim olmadı lan :( bende şaplak atıyım,saçından çekiyim.hep acıtıyosun fatih,korkutuyorsun beni fatih !

Halbusi isminde müsaitmiş abi.

Fatihim ol beni fethet fatih falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Eve geldi. Yine buldu dalga geçecek bir şeylerimi. Yeni aldığım altı bombeli ortopedik ayakkabılarımla dalga geçiyor. Ayakkabının bir ucuna zeytin koyup diğer ucuna ayağıyla basıp zeytini bana fırlatmaya çalıştı. Bilerek yapıyor biliyorum, sinirlendirmeye çalışıyor. Ben kendimi biraz küçük odaya kitliyorum. Konuşmaya sonra devam ederiz. Herkese teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

Eve geldi. Yine buldu dalga geçecek bir şeylerimi. Yeni aldığım altı bombeli ortopedik ayakkabılarımla dalga geçiyor. Ayakkabının bir ucuna zeytin koyup diğer ucuna ayağıyla basıp zeytini bana fırlatmaya çalıştı. Bilerek yapıyor biliyorum, sinirlendirmeye çalışıyor. Ben kendimi biraz küçük odaya kitliyorum. Konuşmaya sonra devam ederiz. Herkese teşekkürler.

AHHAHAHAAHHAHAHAAH
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Vingthor said:

bunun tabiki kimse inanmadı gerçek olduğuna ama sosyal mesaj veriym ben arada.

eğer başka bir kadın üzerinden geçiniyorsanız lütfen kendinize erkek demeyin.

Baska kadin derken ? Uzerinden gecmek ?

lol
tabi bide eski köye yeni adet getirmeyin.burda kızlar erkeklerin üzerinden geçinir...
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Vingthor said:

bunun tabiki kimse inanmadı gerçek olduğuna ama sosyal mesaj veriym ben arada.

eğer başka bir kadın üzerinden geçiniyorsanız lütfen kendinize erkek demeyin.

Baska kadin derken ? Uzerinden gecmek ?

şunu bende ''başka bi kadının üstünden geçiyorsanız kendinize erkek demeyin'' diye okudum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

tokins said:

respect
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...