Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

GreenPeace77, 23.05.2024 17:21 tarihinde dedi ki:

tank uçak seti düzenleniyor ekrana onu anlamadım ne alaka? kesinlikle gerekliymiş onu yapmak şart dediler  anlam veremedim. çözeriz zamanla saolasın sarar gibi bakalım 👍

"Ground realistic battles" modunda uçak/tank karışık girebilirsin, ama uçak respawn olman için yeterli spawn point olması lazım, oyun başında o spawn point olmadığından ilk aracın uçak olamıyor, bir kaç adam vurduktan sonra patladığında uçağa geçip CAS, avcı ya da bomber ile takılabilirsin.

Arcade WoT'dan hallice herkes her yerde, karşı takım oyuncularını minimap'de görüyorsun, onlar da seni görüyor o yüzden cinnet geçirmemek adına "ground realistic battles" modu her zaman daha keyifli ancak belli bir yerden sonra işin rengi tatsız şekilde değişiyor ben Tiger E, Tiger H1 oynarken çok HEAT mermi Anti tank roket/füze yiyerek patladım, yani WW II tanklarıyla bu mühimmatlar ne alaka diyorsun ama oyun seni +1 BR'a kadar maçlara atabiliyor, +1 uptier maça girdiğinde üzülüyorsun genelde.

Air realistic battles için de gene uçakları tanıman lazım, hangisi ne yapar nasıl savaşır bilmen gerek, kendi uçağını bilmen yetmiyor, bilsen bile gene de her neye inanıyorsan o yardımcın olsun, öğrenene kadar baya içinden geçerler. Mürettebatlarının skilleri belli seviyelere gelmeden istediğin performansı alamıyorsun araçlardan. ama güzel ben seviyorum, tavsiye ederim. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Air battles dediğin gibi içimizden geçiyorlar bir süre sonra tekrar girmek istemiyorsun. tanklar daha oynanır yerde duralım şimdilik.  ww2 era da kalmayı planlıyorum tank uçak olsun bakalım. seviyesinde top end OP tanklar dengeyi ciddi bozuyor 260mm delen 43km hızlı ww2 tankı nedir abi ? nereye saklanacağını şaşırıyor insan. çok fazla tek yeniyor atılıyor ciddi can sıkıcı. yanlız oyunda oturup  grind yapamıyorsun yoruyor insanı, en fazla 2-3 saat arada bolca alt + f4 de oluyor tabi. 🤣

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...