Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

bulunduğunuz br'ye göre, 5-5.7 arası b17 gelmiyor ama 7'de paso geliyor. tanklar yavaşladıkça daha güçlü hava bombardımanı. şehrin ortasına carpet bombing, zaten bir cap noktası var.

sonra diyorlar neden görev yapmıyorsun, neden capleyeyim ahmak mıyım. çembere boşaltsınlar. bravo gaijin, süper tasarım.
Sosyal ağlarda paylaş

•Ability to fire machine guns has been added to some ground vehicles. Current vehicles that have it enabled at the moment (more will be added later with server updates) are: KV-1B 756(r), Pz.Bfw. VI (P), Pz.Kpfw. III Ausf. F/J, Pz.Kpfw. VI Ausf. H1, M2 Medium, M2A4, M3 Lee, M3 Stuart, M3A1 Stuart, IS-2 mod. 1944, IS-3, IS-4M, SMK, T-34-85 with ZIS-S-53, T-35.
Sosyal ağlarda paylaş

tiger vuruluyordu zaten 85mm ile, apcr dmg vermiyor zaten apdsfs gibi değiller heh. ne zaman apcr denediysem ölmemle sonuçlandı sanırım.

murican tankına ağlayacak birşey yok bayağı patates tanklar, ufolardan şikayetim benim. tank vs tank olayında başımın çaresine bakıyorum.

çoook yavaş dl ya, kotayı bitirmedik ama bitmiş gibi hızda. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

tiger vuruluyordu zaten 85mm ile, apcr dmg vermiyor zaten apdsfs gibi değiller heh. ne zaman apcr denediysem ölmemle sonuçlandı sanırım.

vuruluyor vurulmasına da realisticte adamlar işi çözmüş sırf taret gösteriyorlar. ona dediydim. uzaktan horizontal drive falan şeyederim diye. belki işe yarar diye umutlanıyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

uzaktan zaten 85mm isabetsiz çok ama 300m altında taretin mantle bittiği yerde 80mm zırh var önde, oraya saydırıp patlatıyorum sırf taret gösterenleri. realistic zor tabii mermi alakasız yere giderken.

apcr dene tabii ama ben onunla kimsenin öldüğünü hatırlamıyorum 1-2 vuruşta.
Sosyal ağlarda paylaş

cok net bu, zaten alısınca wot çocuk oyunu gıbı kalıyor.
Bu baya daha sarıyor, ambiyansı daha kuvvetli ses efektlerinden tut hitpointin olmamasına kadar, hızlıyken dönünce takın totosunun atmasından tut grafiğine kadar.

Baya daha öte bu
Shean said:

beyler bu mu yoksa world of tanks mı?
Sosyal ağlarda paylaş

murican tree'yi inceledim de, endgame bütün tankları apcr'a dayanıyor, herkesi delebilecekleri halde ilk vuruşta öldüremeyecekler tahminim. sadece patton 2'de heat gördüm ki heat performansı da kendi deneyimimden izlenimim araç içine aphebc/aphe türevleri kadar zarar veremiyor. karşılaşınca anlarız artık.

zırhlar önden genelde çok iyi istisnai durumlar haricinde, yüksek eğim var ama gene bir sovyet değil. gene 8 br'a sadece m103'ü koyabilmişler.

makinelilerle tier1'de bana dalışa geçen uçağı indirdim lol. yalnız devamlı ateş ediyor sol tuşta, yerini belli edip hedefini kapatıyor insanın, kontrollerden bakmak lazım. çoğu tankta hala devredışı ama makineli.

benim nick Ultramarinus.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...