Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

öncesinde 3 kill almıştım ama evet zaman kaybı olarak nitelenebilir. bomber bir tek o kovaladığım ryusei kalmıştı. maçı kazandık. :) performansı merak ettim çünkü ilk kez loadoutsuz thunderbolt oynuyorum. bombalar roketler olmayınca uçağın kalan tek olayı sürati. merak ettim nereye kadar gidiyor diye. epey gidiyormuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

line up optimizasyonu ve BR adaptasyonu derken default mermiyle maç ata ata kendimi ilkokula dönmüş, cin ali okur gibi hissediyorum. bütün ülkelerle oynadığım için minimum 3-4 uçakta birden yapmak zorunda kaldım. bazısında 3 tip silah var. kabus gibi. ball, practice round, T, I-T ve benzerlerinin ağırlıklı olduğu default beltler resmen casualları ayıklamak için geliştirilmiş bir mekanik. aslanların ortasına atıyor, sağ kalanlar bizden.
Sosyal ağlarda paylaş

onu resmi forumlarda da öneriyorlar da,

- 5-10dk bekleme
- 5'e 5 maçlar (tam t54 60mph yandan koşturup poponuza sıkabilsin diye)
- 1943 model 7 br karşısına 8 br tüm takım 1954 model soğuk savaş tankları rakip gelmesi (game breaker bu ve %80 maçlar böyle saatlerce denedim ayrı defalar)

hadi 6.7br ayarladık diyelim, gene ilk iki olay bozuyor. simulator bir yana realistic bile aynı durumda. ki realistic'ten fazlası bana fazla, kamera kısıtlaması filan çok kasınç gereksiz.

ha öte yandan, 152mm troll gun ne komik ya. burada sohbeti dönmüştü "yok o kadar değil" diyen çıkmıştı da direkt o kadar. adama çarpınca ölmeme nadir eğer çok saçma bir yere denk gelmediyse. 500m altı vur kaç ile 13-1 yapıp rekorumu kırdım topkek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...