Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

t34'ün yanına dik açıyla vuruyorum dmg almıyor, o bana bir vuruyor königstiger'ın namlu patlıyor.

yukarıdaki video cidden gerçek ya.

realistic oynayayım dedim de facia ya, her maç ilk vurduklarında ammo rack patlıyor önden, kim vurursa vursun. t-44 peashooter bile patlatıyor direkt. ben vuruyorum gunner ölüyor, reload bitene kadar gunner dirilip öldürüyor vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende anti tank oynuyorum sturmgeschust ausf a.

On zırh 50 haliyle KV-1 tam 3000m uzaktan tek atması gerkeiyor on zırha.
3 tank arasında kalıyorum hepsi ataş ederken teker teker donup hepsine tek atıyorum???? Zarar Comenderim sarı yaralı??? O mesafeden yan tankların beni her turlu patlatması gerekiyordu.

Zırh delme özelliğim 10 m de 120 tier 5 tankı bile neresinden olursa olsun delmem lazım. KV ye arkadan sıkıyorum. Onden çıkması lazım merminin adam sapa sağlam sadece 50 aslan kafası kazanıyorum vurduğum için. Adam donuyor aheste aheste ben 1 tane daha vuruyorum bu sefer adamın loadırı hafif wounded oluyor. adam topu nişanlıyor ateş ediyor o açıdan maximum paletin arkasından vurması gerekirken cayır cayır patlıyorum.

Sinirli bir şekilde kufur ederkene bizim alman light tankı KV-1 e onden tek atıyor. Kuduruyorum haliyle.

Bence overpower gibi bir durum yok ancak hasar yerleri, mermi açısı vs hseaplamalarında hata var.

(daha 1 haftalığım yanlış değerlendirmiş olabilirim)
Sosyal ağlarda paylaş

tier 1 stug zırhı iyi ama topu kısacık, kısa namlulu toplar hep kötü. sonraki td'ler daha çok tatmin edecektir tahminimce.

ben de königstiger'i artık hep minimum 500m, tercihi 1km mesafe çatışmalarına sokuyorum, geriden snipe'lıyorum wot'ta yaptığım gibi. 1km'den sıktıklarında patlatacak kadar ince nişan alamıyorlar. mermisini de yarı dolduruyorum, daha az patlıyormuş öyle. daha iyi sonuçlar aldım böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

yüksek kalibre explosive mermiler tanklara karşı da aynı etkide çalışsa herkes howitzer takardı tanklara, uğraşmazdı kimse uzun namluydu, pahalı ve bulunmayan apcr idi bilmemneydi.

neyse ben de kv2 açtım, sonra trollerim milleti heh. roma'da romalı gibi, rus oyununda rus gibi oynamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

sam dostum ama uyarayım, kv2 inanılmaz yavaş... her açıdan hemde...oyunu yavaş çekim gibi oynuyorsun resmen,alışana kadar çok acılı olacak,upgradeler bile kurtarmıyor o yavaşlığı..özellikle yükleme zamanı kanser edecek kadar yavaş,atışlarını %100 emin olmadan asla yapma,yoksa pillboxa dönüyorsun resmen..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...