Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ev yapacağım

tokins

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

cempostacıya asil denmiş. tarlasını satıp şehire göçen adam kıvamında asdf.

Şu forumda, insanları pohpohlayıp prim yapma anlayışına bi türlü ısınamadım zaten. Git yağını çek banane tamam da, bana niye hakaret ediyorsun ki ? Benim yazdıklarım hakkında yorumlarını yaparsın ama hakaret edemezsin moriarty.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Akito said:

Şu forumda, insanları pohpohlayıp prim yapma anlayışına bi türlü ısınamadım zaten. Git yağını çek banane tamam da, bana niye hakaret ediyorsun ki ? Benim yazdıklarım hakkında yorumlarını yaparsın ama hakaret edemezsin moriarty.
hacim onlardan cok var
ahahaha ali ahaha berk mahahaha selin tarzi takiliyolar
alışılcak bisey degil
salla gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

temel kazmadan ev yaparsan,anadol da meyve sebze satan gecekondu esnafının tekerlek titreşimleriyle,ev başına yıkılır ama kurtulursun,çünkü büyük ihtimal,betondan da çalacağın için beton kumlaşacak ve kafana kum&kavak beşonu düşerek en fazla kafa yarılmasıyla kurtulabileceksin,tabii 9 şiddetinde ki deprem içinde geçerli bu...
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Akito said:

yahu her topicte birilerine yağcı cart curt diyosun sonra sana laf edilince ağlıyosun ahaha

amacım bunu göstermekti aslında boş geçmedin saol

rahatsız olduysan bak şikayet butonu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ful ahsap yapicam ben 7 8 sene sonra
beton 3. dunya ulkesi malzemesi

Bir sürü kitap topladım ahşap ev yapımı ile ilgili. Zamanı gelince bilgi paylaşalım seninle.

Aslında cesaret edebilsem log-house isterim ama hayalci olmamak lazım. Dışı ahşap arada izelasyon malzemesi iç yüzey suntalam en kolayı. aradaki boşluk da kablo boru v.b. için ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...