Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık "bööö" lü flashlar atılmasın

Chemical

Öne çıkan mesajlar

espirisi kaçtı her seferinde "sesini açmayı unutmayın" diyince uyanıp kapatıyoruz olan başkalarına oluyor
ya korkunç olsa falan neyse
kulak şeyoluyor ya kulaklık kullanıyorum ne hakkı var birinin kulaklığımın ve kulağımın rot balansını kaçırmaya!

atmayın şu saçma sapan gereksiz şeyleri!

sticky olsun hatta bu..[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Sosyal ağlarda paylaş

:tup:[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 20 Kasım 2004 17:17 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 20 Kasım 2004 17:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok soyledım bu konuyu gerçektende
Kalbi olan olur aşırı etkılenen olur vs. Olmayacak seyler degıl. Kotu sonucları var...

Ha karpuz arakdasımız pek bı savunduydu bu sakaları, ayrı bi zevk bi haz alıyo herhalde bilinmez...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

:tup:[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

tmm da bende yüzünü gördüğüm, ölüp ölmeyeceğini bildiğim arkadaşlarıma direk yapıyorum... (mütiş zevk alıyorum)

bi de ortaya yapmak var kimde ne gibi rahatsızlıklar var hiç bilmiyorsun.adam pc başında ölse sallamayacaksınız yani...[signature][hline]-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

o "aniden ekrana bişeyler çıkan, çığlıklar atılan" filmler gerilim, korku filmleri oluyor. o tür filmlere bile korku filmi olduğunu bilerek gider insanlar. "aniden ekrana birşeyler çıkan, çığlıklar atılan" filmleri sevmeyenler de, o tür filmlere gitmezler.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 21 Kasım 2004 21:46 tarihinde demiş ki:
o "aniden ekrana bişeyler çıkan, çığlıklar atılan" filmler gerilim, korku filmleri oluyor. o tür filmlere bile korku filmi olduğunu bilerek gider insanlar. "aniden ekrana birşeyler çıkan, çığlıklar atılan" filmleri sevmeyenler de, o tür filmlere gitmezler.
örnekleri cogalta bilirim yanından gecen araba kornası bile yeri geliyor insanin aklını basından alıyor, bence abartıyorsunuz, acmazsınız paylasılan linkleri olur biter.[signature][hline]Şanlı FenerBahçe için TIK!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...