Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

13751 general,amiral,subay,astsubay son 3 yılda TSK'den istifa etmiş

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

uzun dönem tunceli 4. komando birliğinde askerliğini yapmış birisi olarak şunu söyleyebilirim. konuyla alakasız gelebilir. rütbesi olan ama karakteri bozuk insanlardan korkacaksın askerde. istifa edenlerin çoğunluğu da bunlara dahil. -10 derecede binanın dışından çay isteyip 2 dakika beni bekletip, ondan sonra çayını yudumladıktan sonra "bu çay niye soğuk" diye kaval kemiğime asker botuyla tekme atan rütbeliler de var bu devirde.
seni -10 derecede 6 saat hareket etmeden duracaksın diye bekletenler de.
bu karaktersizler istifa ettiyse defolsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sufi said:

her yaş sonrası 50 subay 100 subay osuruktan sebeplerle atılırken

irticai faaliyet
TSK mensubu subay-astsubay profiline uygun olmayan yaşam tarzı
askerlik ahlakına aykırı davranış

bunlar senin için osuruktan sebepler olabilir ama benim için gayet mantıklı sebepler. ben yedeksubayken subay ve astsubayların karıştığı bir olay ortaya çıkarmıştı Arena. MUZCU HOCA lakaplı bir moruk vardı. Cemaati var herifin, Ankara yakınlarında bir yerde de düzeni kurmuş. Her yaştan müritleri belirli gün ve saatlerde sıraya giriyor,bunun odasına giriyor, MUZ YİYOR ve her ne sıkıntıları varsa o sıkıntılarından kurtuluyorlardı. İşte o kuyruğa girenler arasında teğmen ve astsubay tiplerin de olduğu ve daha da kötüsü cemaatte astsubayın teğmenin üzerinde bir yere sahip olduğu ortaya çıkmıştı. MUZ YEMEK de cabası. Şimdi bu adamların YAŞ'ta atılması da acaba osuruktan sebep mi diye sormak geliyor içimden sana ama sanırım sormama gerek kalmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ben yedeksubayken subay ve astsubayların karıştığı bir olay ortaya çıkarmıştı Arena. MUZCU HOCA lakaplı bir moruk vardı. Cemaati var herifin, Ankara yakınlarında bir yerde de düzeni kurmuş. Her yaştan müritleri belirli gün ve saatlerde sıraya giriyor,bunun odasına giriyor, MUZ YİYOR ve her ne sıkıntıları varsa o sıkıntılarından kurtuluyorlardı.

ahahaha hatırlıyorum bunu

ama çetin abi sen de biliyorsun ki soros uşağı siyonist uğur dündarın haberlerine itibar edilmez. en düzgün kaynak NAMAZ gazetesi oradan takip ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

işte mesele burada. sen onların hakettiğini düşünüyorsun. bugün de birileri bugünkü mağdurların hakettiğini düşünüyor. senin bugünkülerden daha haklı olduğunu niye düşüneyim ki?

mesela bugün özel yaşamın gizliliği diye bas bas bağıranlar o bahsettiğimiz günlerin assolistlerinden müslüm gündüz'ün yatak odasına baskın yapılıp kameralar önünde peştemealinden çekiştirilirken neredelerdi? o gün susanlar bugün bağırınca itibar edesim gelmiyor açıkçası.

ve çetintai, sen çıkıp da onlar haketmişti ama deyince sana da itibar edesim gelmiyor.

aynı kafanın laciverti benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...