Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Evlerin Kapatılması Gündemde

chrome

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

ben de kapatılması taraftarıyım. çok çağdışı, çirkin bir uygulama. biz erkekler için yapılan pozitif ayrımcılığın da en büyük kalelerinden biri. kapatılsın efenim.

devletin genel ev işletmesi zaten benim hep garibime gitmiştir. daha güvenli olsun falan diye yapıyorlar da bükemediğin bileği öpeceksin kafası biraz. sen toplumu küçüklükten itibaren cinsel ilişkiyi tabulaştırarak yetiştir sonra 30lu 40lı yaşlarına gelip de azan adamları zaptetmek için genel ev işlet falan garip kafalar.

bi de bu "vörgölörömözlö öhlöksöz söylör yöpöyölör" diyen amcaları, vergilerimizle militan besleme ve başka ülkenin insanlarını öldürmeye karşı imza toplamaya da bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

genelevdeki kadınlar silah zoruyla mı çalışıyor? eğer öyleyse silah zoruyla insan çalıştırmaya engel gelsin genelevlerden önce. genelevdeki kadınlar ailesinden koparılmış, güvencesi olmayan kadınlar mı? Eğer öyleyse öncelikle madur durumdaki kadınlara yardım eder bir duruma gelsin devlet.

genelevler pisliğin döndüğü yerler değil, var olan pisliğin gözükebildiği yerler.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir kadın,kendi isteğiyle,tanımadığı erkeklerle günde 10-20-30 defa cinsel ilişkiye girip bedenini kiralamaz.

dünyanın da en alçakça sistemi genelev sistemidir bence,işletenleri de taksim meydanın da sallandıracaksın,bak gör bir daha garip-gureba,fakir-fukara'nın düşmüş çoluk çocuğunu kendilerine sermaye yapan çıkıyormu...

devletin üzerine düşende madem namus kavramı bu kadar ağır bu ülkede,namussuzlukla itham edilen kadınları,alacak kadın sığınma evlerin de bakacak,evlendirecek,doğacak çocuklarına da,pozitif ayrımcılık yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...