Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GS Store'a taşlı yumurtalı saldırı / İzmir

pontipati919

Öne çıkan mesajlar

escape said:

ya noluyo size?
nedir bu futbol düşmanlığı...
ben/biz de sizin bu elit(!) tavırlarınızdan nefret ediyoruz mesela. insanların duygularını boşaltma, deşarj olma gibi şeylere ihtiyacı var. siz bunu farklı bi şekilde yaprasınız biz böyle yaparız.

hayırdır yani ne işsiniz?

futbolda sıkıntı yok en iyi spor dünyadaki. sıkıntı futbol ile ilgilenen kesimin embesil olması türkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

elitlik değil abi mevzu. düpedüz ahmaklık yani 2013 yılında futbolu rahatlama aracı olarak kullanmak. dünyanın her yerinde de zaten eğitimsiz, vandalizme yatkın, sosyopat olma eğilimli kişiler ağırlıklı olarak ilgileniyor futbolla yoğun şekilde.

ne yapıyosunuz siz mesela rahatlamak için merak ettim. yoga falan mı?
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

escape said:

ya noluyo size?
nedir bu futbol düşmanlığı...
ben/biz de sizin bu elit(!) tavırlarınızdan nefret ediyoruz mesela. insanların duygularını boşaltma, deşarj olma gibi şeylere ihtiyacı var. siz bunu farklı bi şekilde yaprasınız biz böyle yaparız.

hayırdır yani ne işsiniz?

futbolda sıkıntı yok en iyi spor dünyadaki. sıkıntı futbol ile ilgilenen kesimin embesil olması türkiyede.

emin ol tek türkiyede yok bu. coğu ingiliz taraftar sitelerinde vs aynı kafalar var merak etme. ben asalım keselim fanatiği değilim, ama haksızlığa ve değer yargılarına saldırıların da karşında dururum..

hayatımda da gördüğüm en kalitesiz elit takımı bu forumda, futbola saldıranlar. elit adam bi kere saldırmayı bırak umrunda bile olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda futbol yüzünden ne bir yere saldırmışım ne biriyle kavga etmişimdir.

ama şu salaklığı yapan taraftlar yüzünden "futbol severlerin hepsi gerizekalıdır ahmaktır maldır ergendir fanatiktir adam keser saldırır" tarzı takılıp genelleme yapamazsınız siz.

@ekmek

elit kesim gördüğüm için kalitesiz diyorum zaten :) en başta da sen dsf
sen devam et köylü demeye dfs
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Dartanian said:

Hayır ben şunu anlamıyorum senin Gs'li ile derdin ne? Mesela gs şampiyon oluyo karşıyakada çıkıp kutlayamıyosun arabaylaysan arabayı taşlıyolar veya arabasızsan gelip dövüyolar.

Hakikatten bi update lazım.

26 yıldır Karşıyaka'da yaşıyorum, bu süre zarfında 9-10 şampiyonluk+UEFA falan gördüm ve kutlamalara çıktım, konvoylu vs. Başıma hiçbirşey gelmedi.

Ha GSStore Göztepe'ye açarsan da bu pazarlama başarısızlığıdır jsdjsdf. Keza Karşıyaka Çarşı'ya da. Git aç paşa gibi Forum Bornova'da. Senelerdir Kordon'da var store, hatta Galatasaraylılar lokali de var Alsancak'ta, bir gün olay çıkmamıştır

22 yıldır karşıyakadayım. Ben de severim desteklerim maçlara giderim. Gs'nin kutlamalarına katıldım Karşıyakada.Üstümüzde ceket vardı kapatmak zorunda kaldık saldırıyolardı. Sonra bize geldi 3-5i açın önünüzü falan filan tartıştık ettik polis vardı sonra kaçtık zaten bi şekilde bostanlı sahile doğru.

Bostanlıda kutlayabilirsiniz ama bişey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

hayatımda futbol yüzünden ne bir yere saldırmışım ne biriyle kavga etmişimdir.

ama şu salaklığı yapan taraftlar yüzünden "futbol severlerin hepsi gerizekalıdır ahmaktır maldır ergendir fanatiktir adam keser saldırır" tarzı takılıp genelleme yapamazsınız siz.

Lan! .... gerçek futbol bu değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...