Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rusya Soruları

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

dasaaa said:

xwhiplashx said:

Bana sorun. Rusya danim ben herkes bilir burlarda. :)

cevap ver işte lan

sorduk soruyu

gelirken bir gelin getir bari.

senin de mürüvvetini görelim

olm ben uçaktan indiğimde rus kızları ülkeyi terkedip türkiyeye falan gelicekler.

yeni nataşa, daşa, maşa, aloşka dalgası başlayacak.
siz evleniceksiniz.

unutmayın ki bir

her daim
Sosyal ağlarda paylaş

xwhiplashx said:

Aman deme oyle seyler zaten dusup duruyo burlarda deme oyle seyler. S7 den baskasina binmeyin eger petersburg a giderken. Isi garantiye alin 2000 ruble fazla ver guvenli git. Digerleri sakat agacim bosver.

airbus ile uçuyoru. s7 nedir bilmiyorum lan. siberia airlines -aeroflot falan yazıyor.

abi ben aeroport un oralarda bi yerlerdeyim (tam orası değil, hatırladığım tek isim aeroport. bakarım şimdi)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

xwhiplashx said:

Aman deme oyle seyler zaten dusup duruyo burlarda deme oyle seyler. S7 den baskasina binmeyin eger petersburg a giderken. Isi garantiye alin 2000 ruble fazla ver guvenli git. Digerleri sakat agacim bosver.

airbus ile uçuyoru. s7 nedir bilmiyorum lan. siberia airlines -aeroflot falan yazıyor.

abi ben aeroport un oralarda bi yerlerdeyim (tam orası değil, hatırladığım tek isim aeroport. bakarım şimdi)

bratim S7 dedigin gibi Siberia Airlines evet. Aeroport : havalimani demek ama aeroflot la karistiriyorda olabilirsin neyse abi yurt ici seyahatinizi yapacaksaniz eger 2000 fazla veririm gotum guvende ucarim diyosan S7den bilet al. en iyisi yni.

bu arada hep derler gelirken rubleyle gelme diye. dolarla gel burda bozdur. su anda 31-32 olmasi lazim satis dolarin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...