Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük şehirlerde zengin yaşam ve lüks

Oguzhan06

Öne çıkan mesajlar

Hızlanması değil ki olay, 50k lık aracın verdiği hissiyatla 100k lik olanin verdigi hissiyat cok başka. (mustang gibi saçma sapan arabaları ayrı tutuyorum tabi ki.) Kaldı ki o parayı ben yemeyip başkalarına dağıtıcaksam niye eşşek gibi çalışayım ki? Ya da bu herif porsche ye biniyor kesin günde en fazla 2 saat çalışıyordur zaten falan mı diyorsunuz hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

uçurum artıyo abi. o paraya aracın adama sağlayacağı yarar ile paranın farklı insanlar için kullanılmasının o insanlara sağlayacağı yarar arasında çook fark var. bu yüzden kötü yani genel olarak baktığımızda ama dediğim gibi kimse böyle bir şeyden dolayı paylaşacak değil. ben de paylaşmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

uçurum artıyo abi. o paraya aracın adama sağlayacağı yarar ile paranın farklı insanlar için kullanılmasının o insanlara sağlayacağı yarar arasında çook fark var. bu yüzden kötü yani genel olarak baktığımızda ama dediğim gibi kimse böyle bir şeyden dolayı paylaşacak değil. ben de paylaşmam.

kendi yeteneğimle/bilgimle kazandığım parayı niye bir başkası için harcıyayım ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Zenginlik varolduğu sürece fakirlik de olacak, ying yang gibi düşünün, birileri o arabalara sahip olduğu sürece(hiç binmese bile) devlete vergi verecek, kasko yaptırdığı sürece sigorta şirketleri kar edecek, arabasına bindiği sürece benzin alıp vergisini ödeyecek... Önemli olan bu vergilerin nasıl kullanıldığı, gerisi boş muhabbet...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...