Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"kabloda" kalın

karakedi

Öne çıkan mesajlar

kablo internet hizmetleride ucuzluyor. bildiğiniz gibi kablo internet için verdiginiz paranın büyük cogunlu kablo hizmeti saglayan firmaya degil de TTye gitmekte, bu konuda yapılacak indirimde dogal olarka TTnin elinde. asagıdaki yazıda kablo kullanıcıları için müjde olarak niteleyebileceğimiz gelişmeler duyurulmuş.

http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=11212
Sosyal ağlarda paylaş

tam da adsl'ye geçme planları yapıodum ii oldu bu haber. sözleşmeler ne olacak acaba?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

Super super bi haber :-)
ADSL'de olan ındırımde bı yerımız sısmıstı gercekten yapılması gereken biseydi bu umarım cabukcak yururluge girer.

YOksa adslye gecme planları yapmıyor degıldım yani.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

İsin kotusu 1 aydir adsl deyim ve inanilmaz problemler yasiyorum, telefon acip soyledigimde siz yeni alcatel hattindasiniz bilioz o problemi bekliceksiniz diyolar.240milyon+ek masraflar elimizde patladi,kablodan kacarken dustugumuz hallere bak.[signature][hline]|R.I.P| Sevmiyorum calismayi,tembelim ben.|[/b]-[Kontrolsüz güc, güc değildir]-
Sosyal ağlarda paylaş

obarey en dusuk baglanti 256 olacak, biz de 25le dl yapacaz :)
*!adsle gecenlere nanik yapar*[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
wildpervert, 09 Eylül 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
daha çok manita ehehhe
Sosyal ağlarda paylaş

olm pingleri kötü.
upload'da bizimkilerin yarısı.[signature][hline]I don't think people meant to be by themselves.
That's why actually you find someone you care about, hold them tight.
Because nothing sucks more than feeling all alone,no matter how many people are around. Scrubs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...