Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galaxy S3 Orjinal ? Replika ?

moriQ

Öne çıkan mesajlar

İyi de antutu'da geçmiş olması neyi değiştirecek? Geekbench 2, Quadrant, Sunspider (web benchmark) v.b gibi benchmarkların hepsinde geçiyor. Ayrıca ben Antutu'da hiç 7k yapan s3 mini göremedim. Yeni güncellemeyle antutu puanları artmış sanırsam. Youtube ve Google görsellere bakarsan hep 5k-6k arası değer alıyordu s3 mini.. Yeni güncellemeyle şimdi de 6k küsür alıyor. Üstelik benim karşılaştırdığım telefon ics, s3 mini ise jb.. Antutu'da aralarındaki fark 1k'dan az ki bu da 512mb ram, sd kart, gpu gücü gibi fazlalıklardan olabilir.

Boş bir vaktimde tüm benchmarkların değerlerini koyarım.

Edit: Bu arada S3 replikalar yazılım dolayısıyla performanslı değilmiş dediğim benchmark skorlarını alamıyorlar. Jiauyu ve Gigabyte gibi markaların aynı donanıma sahip telefonları bu değerleri alıyor benchmark skorlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce tesadüf eseri elime replika s3 geçti. Gerçekten kanser eder adamı bu telefon 16gb dahili bellek gösteriyor ancak bu gerçekte 500mb gibi birşey telefonda 1gb ram var gözüküyor onun da sahte olup olmadığı belli değil. Sürümde 4.1.9 gösteriyor gerçekte de böyle bir sürüm yok gingerbreadi 4.1.9 olarak göstermişler. Telefon sürekli hafıza dolu diyip duruyor uygulamalara bakıyorum 16gb yazdığı için birşey de anlaşılmıyor. Quadrantta skoru göstermiyor antutuda 5.5k gösteriyor ama değerler felaket ve tek çekirdekli işlemcisi var tekli simkartta 2 tane resim çektim dıştan sahte olduğu biraz zor belli oliyor ama hoparlörün metal kısmı yerinden çıkacakmış gibi oynuyor ve go launcher touchwiz yüklemişler launcher olarak.. Kısacası kesinlikle uzak durulmaaı gerekilen bir telefon benim gs202 telefonum ile uzaktan yakından alakaları yok. Birde kurcalarken wifi girmedi ve şebeke bozuldu rezil oldum adama 2 saat uğraştım uçak moduna alıp kapadım telefonu açıp kapadım şebeke gelmedi. En sonunda masaya attım telefonu 3g yazısını görünce rahatladım. Buradan yola çıkarak hiçbir replika ve çakma ürünleri alınmayacağını anladım. Ben hem tasarımı güzel, kalınlığı az hem de telefonumla aynı donanımda acaba değiştirsem mi diyordum iyiki erkenden test etme şansım oldu da böyle bir hata yapmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...