Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böbrek taşı

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
lan ızdırabını AAA

sabah 4'te bi uyandım sancıyla, abi yok böyle bi acı yok böyle bi işkence. intihar edesim geldi, çaresizlik hiç bu kadar acı verici olmamıştı laan

öyle dönüyorum olmuyor böyle duruyorum olmuyor olmuyor her türlü dehşet bi acı, vücudun şirazesi kaydı 3 kere kustum acıdan.

hastaneye gittim 2 iğne, 2 serum yedim anca geçti acısı.

Düşman başına gelmesin lan böyle işkence olur mu
http://www.quickmeme.com/img/78/788d7237ecca60d8d235cb352eab832f472264065a048fcd24adc834f0ca82f0.jpg

!!
Sosyal ağlarda paylaş

:( düzenli taş düşüren birisi olarak gg diyorum xenocide. iğnenin etkisi geçtiğinde tekrar sancı yapabilir. düşürmeye bak düşürülecek boyuttaysa.

bende 2 hafta önce 2 gün boyunca kan işedim. hafif bi ağrı oldu sancı tutmadı. doktora randevu aldım haftaya bakalım ne çıkacak. bildiğim 2 tane taş var böbreğin dibinde :(
Sosyal ağlarda paylaş

bende safra kesesi taşı vardı, senelerce anlayamadılar gaz sancısı falan dediler hep, berbat bi ağrı şu taş olayı.

Böbrek taşı için de maydonoz suyu çok etkili, baya bi idrar söktürüyor. Ama abartarak içersen de vücuttaki su miktarını azalttığından zararlı. Makül ölçülerde içmeye bak :) Bi araştır istersen maydonoz suyu olayını
Sosyal ağlarda paylaş

maydonoz suyu olayını yazdım kenara, başka tavsiyeler varsa uygulayabilirim. Detay vereyim, 6 mm kalınlığında tek bir taş varmış. Böbrekten çıkıp idrar yoluna giriş yapmış ama daha yolun en başında. 2-3 saatte bir 10-20 dk arası süren sancılara sebebiyet veriyor şu anda. ama sancı esnasında stun-slow karışımı bişey yiyorum.

Uyguladığım şeyler; zıp zıp zıplamak, yürümek, yan yatıp ağrının olduğu bölgeyi sıcak termofor ile ısıtmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sirf internete kayit dusulsun diye yaziyorum hicbiyerde ses dalgasiyla tas kirmanin ucretlendirmesiyle ilgili bilgi bulamadim, yapan yere telefonla sordugumuzda bile soylemediler gidip yapma islemine kadar geldikten sonra 400 lira aliyoruz dediler. Haseki hastanesinin yaninda bi tas kirma merkezi adini unuttum.

Keywordlerle de yazayim
Bobrek
Tas
Kirma
Ses
Dalga
400 lira
400 lira
400 lira

3 seans var toplam allahtan hepsi toplam 400 lira. Bi de islem oncesi ve sonrasi rontgen basina 25 lira cukkalaniyor. Baya ayakta silkelendik ama yapacak da bisey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Sirf internete kayit dusulsun diye yaziyorum hicbiyerde ses dalgasiyla tas kirmanin ucretlendirmesiyle ilgili bilgi bulamadim, yapan yere telefonla sordugumuzda bile soylemediler gidip yapma islemine kadar geldikten sonra 400 lira aliyoruz dediler. Haseki hastanesinin yaninda bi tas kirma merkezi adini unuttum.

Keywordlerle de yazayim
Bobrek
Tas
Kirma
Ses
Dalga
400 lira
400 lira
400 lira

3 seans var toplam allahtan hepsi toplam 400 lira. Bi de islem oncesi ve sonrasi rontgen basina 25 lira cukkalaniyor. Baya ayakta silkelendik ama yapacak da bisey yok.

benim mecidiyeköyde 4 5 yıldır gittiğim bi yer var istersen pm atıyım reklam fln olmasın. muayene ücretsiz taşları da boyutuna göre fiyatlandırıyor ödemeyi yaptıktan sonra düşene kadar gidiyosun işte ben 1 taş için max 5 seans gitmişimdir. fiyatları hatırlamıyorum. 1,5 senedir kırdırmıyorum.

doktorda dürüst birisi neyse onu söylüyo yanıltmaca vs. yok.

haftaya randevum var 2 tane böbreğin dibinde gömülü taşım vardı teki geçen hareket etti halı saha maçında sonra kan işetti 2 gün. bakalım ne yapacaz :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...