Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Osmanlının Türk Düşmanlığı

ExtraJudical

Öne çıkan mesajlar

chrome said:

vallahi de üşeniyorum. üşenmesem bacak gibi mesaj çıkartacağım buraya madem bu kadar kişi hatalı biliyor. ama üşeniyorum.
üşendiğim için de susuyorum. ama bilinsin ki haksızım diye değil üşendiğim için susuyorum.

o geez diyen arkadaşa da tavsiyem forum dışında o ifadeyi her yerde kullanmasın. geez ne lan dingil diye kırarlar üzerler insanı.
abi allah için üşenme döşe şuraya yazıyıda öğrenelim şu senin harika okulundan öğrendiklerini
Sosyal ağlarda paylaş

said:
o geez diyen arkadaşa da tavsiyem forum dışında o ifadeyi her yerde kullanmasın. geez ne lan dingil diye kırarlar üzerler insanı.

abi konunun içine ettik cok iyi şekilde de bu ne lan AHAHAHAHAHAHAHA. forumda da aptal aptal takılmasın insancıklar. ağızlarını burunlarını yamultmam farz oluyor. neyse zibilin tekiyle zibil bi tartışma olmuş ggnore.

yük oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal denen şu arkadaş ve senin için söz. müsait bir zamanda döşeyeceğim. kaynakçasıyla görseli ile başınızı döndüreceğim. ayrıca tekrar ediyorum geez diye tepki vermek çok özenti çok absürd birşey. bir gün bir çevirmede yap bakalım polis abine geeez ne alkolü yeaa diye anlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Osmanli o derece Turktu ki Ataturk e gizlice yardim ettiler
Turkiye yi kurmak icin hatta ihtiyarlar heyeti de yardim etti.
Aslinda Turkiye nin gizli ismi kirmizi ve mor kitapta Osman Projesidir. Yani kisaca Osmanli Turktu. Herzaman Turk bayramlari
kutlanir Shaman ile ates etrafinda dans ederdi Osmanli tebaasi gizlice. Hatta Gok Tengri ye yakarirlardi gizlice ve kiliclarinin
bas kisminda kurt baslari vardir. Arapca ve farsca isim verselerde gizli Turk isimleri vardir.

Haydi bakalim bende neticemle yaziyorum hodri meydan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kuyularda yakılan Türk halkının bugün Osmanlıya sevgi duyması olsa olsa tarih yoksunluğu ve bilinç kaybıdır.

Celaliler saldırır devşirmeler üstüne
türkler başa türk ister istanbul'un kastı ne ?
devşirmeler milleti kuyulara tıktılar.
feryat figan içinde acımadan yaktılar.

vay vay vay denir türküleri söylenir
oy oy oy denir türküleri söylenir

istanbul enderun'da devlete beka arar.
millet zulme uğrarken saltanat neye yarar.
istanbul hiç ummasın devlet-i ebed müddet,
devlet zulüm eylerse yıkılıp gider elbet...

Sosyal ağlarda paylaş

ya olm. padişahlığın sistemini sorguluyorsunuz, başarısına tapıyorsunuz. bi anlamadınız başarılı sistemler ödün gerektirir.

ingiltere neden güneş batmayan imparatorluk. somürgeciliği başarılı yaptı çünkü. katliam yaptıysa belli etmedi. asimile ettiyse hayran bıraktı.

osmanlı da aynı şekil. viyanaya gittiyse kardeşini katletti. yüzyıllarca ayakta kaldıysa da potansiyel isyancıları sürdürdü.

ama bu türk düşmanlığı değil işte. var mı bir yaşam alanınında türk etnik kimliğine hak vermeme, ayrımcılık yapma? yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Oguzhan06 said:

Kuyularda yakılan Türk halkının bugün Osmanlıya sevgi duyması olsa olsa tarih yoksunluğu ve bilinç kaybıdır.

Celaliler saldırır devşirmeler üstüne
türkler başa türk ister istanbul'un kastı ne ?
devşirmeler milleti kuyulara tıktılar.
feryat figan içinde acımadan yaktılar.

istanbul enderun'da devlete beka arar.
millet zulme uğrarken saltanat neye yarar.
istanbul hiç ummasın devlet-i ebed müddet,
devlet zulüm eylerse yıkılıp gider elbet...

kuyucu murat paşa için yazılmış galiba adam ne kıyım yapmış zamanın da..kuyuları kafalarla doldurduğu,kestiği kafalarla piramit yaptığı söylenir..
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Benim icin en büyük katliami Ispanyollar yapmistir. Adamlar Inka ve Mayalari ortadan kaldirdi. Sonra kalkip bana ermeni soykirimi diyolar. Yok yahudiler sabun oldu diyolar.

Olm kavimler, imparatorluklar yok oldu lan!!!

Yok yahu nüfus çok yoğun değil o bölgede ve diğer katliamlar arasında çok büyükte denilemez İspanyollarınki.
Asıl Cengiz Han ve sonraki Moğolların katliamları dünyanın üstünden silindir gibi geçmiştir.
Yani daha beteri yapılmamıştır bence, o zamanki dünya nüfusuyla oranlarsak WW2'den çok daha büyük bir kıyım Moğollarınki.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayfon said:

Benim icin en büyük katliami Ispanyollar yapmistir. Adamlar Inka ve Mayalari ortadan kaldirdi. Sonra kalkip bana ermeni soykirimi diyolar. Yok yahudiler sabun oldu diyolar.

Olm kavimler, imparatorluklar yok oldu lan!!!

İspanyollarda epey bi katliam yapsada aztek ve mayanın nüfusunun %90 kadarını falan su çiçeği vs. gibi hastalıklardan oluyo bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...