Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işlemci ve ekran kartı secimi

blackwolf

Öne çıkan mesajlar

hiçbir dizüstü sistem oyun amaçlı 4 sene götürmez bence, 4-5k para ödemekten bahsediyorsun yazık olur o kadar paraya, 2500 civarı çok güzel sistemler var şuan alıcağın en iyi ekran kartı mobil olarak gtx670 serisi onun performansı masaüstündeki hd7770 den iyi değil hd7770 le oyun amaçlı sisteme 4 5 bin verilmez aklı başında olan tabi söyliyceklerim bu kadar bol şanslar sana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllarca bende masaüstünü tercih ettim.. Ama notebook a alıştık kötü şekilde.. birde ben dediğim gibi her gittiğim yerde oyun oynuyorum, kaynanamın evinde bile.. o yüzden paraya kıyıp iyi bir laptop alayım diyorum..
bu arada en son masaüstümün kartı hd3600 dı galiba, çok çektim, çok süründürdü beni, ati ye gıcığım o yüzden...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
loop said:

MSI GT70 0NE-836TR Pcdepodan aldım.. Müşteri hizmetleri çok iyi.. Parayı yatardıktan bir saat sonra kargoya verdiler 12 saatte elime geçti...
Hızlıal da mesaj yazıyorum saçma alakasız bir cevap geliyor.. Telefona cevap veren yok !

Çok güzel seçim. Keyifle kullanacağından eminim. Temizliği için de özel bir kit al. İlk 3 ay aman çizilmesin diyorsun. Sonra aman ne de olsa zenginim.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

hızlıal goldun firması ve golda göre daha hızlı yolluyorlar bazen de fiyatlar daha uygun oluyor, ben sorun yaşamadım.

Sakin. Bana baskasinin iade ettigi acilmis urun gonderdiler. Sonra burnumdan getirdiler. Aylarca surundum iade edebilene kadar. Dusmanima bile onermem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...