Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

bliksem said:

Cipetpet said:

Ee 70 sene size çalıştı ,ne yaptınız? Birazda bize çalışsın,sefam olsun

azınlık statüsü taşıyorum, anlat bakayım nasıl bana çalışmışlar 70 yıl, ögreneyim. pogromlarla katliamları da sayarsan artı puan alırsın.

oy vermeye devam edin o zaman MUH VAKIF MUH VARLIKS diye tayyibe
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

oradaki devrime laf atmak için,çamur bulaştırmak için %1'i bile tutmyan total de el kaidecileri kullanarak iran v.s gibi şeytanlar esada destek çıkıyor.şimdi şu yaşlı dede resmini koyduğum ne için cihad ediyordu biliyormusunuz?

evlatları,eşi,herşeyini elinden alan esad rejimine,başka aileleri yok etmemesi için,kurşun sıkıyordu,ve dün şehit oldu Allah rahmet eylesin ebu tayyib amcaya :(

savaşta her zaman iki taraftan da insan ölür tek tarafa odaklanıp da şeytan medyacılık oynama buralarda insanların karnı yok. savaş tek taraftan insan öldüğü için değil iki taraftan da insan öldüğü için kötüdür
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

suriyenin yalan haberleriyle meşhur sana haber ajansı binası yerle bir edildi.

genelde sorun yalan haber değil taraflı haberdir. en az yalan haber kadar yalancıdır ama taraflı haberler ve insanları kandırmak için çok kullanışlıdır. senin yaptığın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

oradaki devrime laf atmak için,çamur bulaştırmak için %1'i bile tutmyan total de el kaidecileri kullanarak iran v.s gibi şeytanlar esada destek çıkıyor.şimdi şu yaşlı dede resmini koyduğum ne için cihad ediyordu biliyormusunuz?

evlatları,eşi,herşeyini elinden alan esad rejimine,başka aileleri yok etmemesi için,kurşun sıkıyordu,ve dün şehit oldu Allah rahmet eylesin ebu tayyib amcaya :(

Meksika'da uyuşturucu kartellerinin işlediği cinayetleri Esad'a yamamak üstüne bundan Öso'ya prim çıkarmak ve bunu devlet televizyonunda yaparak kamuoyunu bilerek, isteyerek kandırmak asıl kirlilik budur. Bizim medyamızda defalarca sahtekarca haber yapıldı, kanıtlarıyla beraber, bambaşka bir yerde öldürülen çocukların cesetlerini gösterip Esad yaptı denildi. Ancak Öso'nun yaptığı, Öso katillerinin yaptığı belli.

Esad böyle çapulcu sürülerine karşın daha insaflı, daha masum kaçıyor, adam diktatördü ve istenilse bunun üzerinden gidilip devrilebilirdi ancak bambaşka bir saptırma ile inanılmaz bir iğrençlik ile bu savaş yürütülmeye başlandı. Ortadoğu'nun geleceği açısından Esad'ın iktidar kalmasını artık mühim bir durum olarak görüyorum, ciddi bir sıkıntı var ülkeye ciddi bir mülteci akını başladı, katilleri saymazsak binlerce insan yerinden yurdundan oldu, vaatler ile kandırıldı. Daha binlercesi daha gelecek. Devlet, vatandaşın vergisini artırarak mültecilere ve daha çok da Öso'ya yardım etme peşinde, sanki vatandaşın ekonomisi çok güzel, sanki mülteci de hazır para ile yıllarca geçimini sağlayabilecekmiş gibi bir ilüzyona kapıldılar.

Bu savaş uzadı, uzadıkça medyanın iğrenç yüzünü daha fazla görür olduk, zamlar daha çok arttı, nefret iyice yükselişe geçti, yobazlar alevi nefretlerini daha rahat kusar oldu. Başbakan açık açık mezhepçilik yapmaya başladı, insanları gaza getirmeye iyice çaba harcamaya başladılar. Bu sırada Pkk ile masaya oturuldu, Türk toplumunun sosyolojik analizleri yapıldı, pkk cephesini kapatarak Suriye savaşı için daha fazla istek yaratma amacı güdüldü, güdülüyor.

Böyle resimlerle yüzlerce hikaye uydurabilirsin ancak katil militanların videoları ve konuşmaları her yerde, alevilere açık nefret kusuyorlar, küçük çocuğun eline bıçak verip alevi nefretine yönelik şarkılar söyletiyorlar, yaşlı insanları kıstırıp dövüyor, üstüne eziyet ediyorlar, masum insanlara saldırıyorlar, hırsızlık ve gasp konusunda sınır tanımıyorlar, çocukları öldürmekten çekinmiyor, öldürdükleri insanları nehire atma konusunda da sıkıntı çekmiyorlar.

Muhaliflerin videoları gerçek ancak Esad'a ithaf edilen videoların tamamına yakını sahte çıkıyor. Kandırılmaya çalışmak, insanları kandırmak, kandırarak menfaat elde etmeye çalışmak ve kanlı bir savaşı desteklemek, bugün hükümetin yaptığı şey tam olarak bu.

Akp'nin içinde bile ciddi muhalif kitle varsa bu kirli savaşa karşı henüz yalanları yutmadı bu halk demektir ancak medya denetimini iyice yönlendirmeye başladıkları zaman durum farklı olacaktır. Sende trollük yapmayı bırak gerçekleri savun biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

dsici said:

bliksem said:

Cipetpet said:

azınlık statüsü taşıyorum, anlat bakayım nasıl bana çalışmışlar 70 yıl, ögreneyim. pogromlarla katliamları da sayarsan artı puan alırsın.

tayyibe oy verdigimi nereden cikardin? gb2stormfront
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

dsici said:

bliksem said:

Cipetpet said:

tayyibe oy verdigimi nereden cikardin? gb2stormfront

sen vermeyebilirsin ama kabilen veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...