Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

Şam düşmeyince RTE sıyırdı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22501644.asp

said:
- Bu bizi dilhun eden bir konu. Kuvvetler ayrılğı prensibi bir defa birbirlerinin alanına girmeye ne yazık ki çok müsait. Daha önce sayın Ahmet Necdet Sezer'in döneminde yargıyı adeta bu erkleri üzerine çıkaran bir Meclis konuşması vardı. Bu ifadeler çok eleştiri aldı.

- Ne yargının yürütme, ne yürütmenin yargı üzerinde bir üstünlüğü olamaz. Hepsinin anayasanın tanımladığı o kategoride hizmetini vermesi lazım. Başta Genelkurmay Başkanım olmak üzere diğer generallerimiz hiçbirisine kalkıp da bir alışılmış anlamda 'terör örgütü mensubu' demek çok ciddi bir yanlıştır ve bu affedilemez. İlker Başbuğ'un tutukluluğunu 'terör örgütü mensubu' diyenleri tarih affetmez.

- Bir defa TSK bir örgüttür ama terör örgütü değildir. Bu anayasal örgütün başıdır dersen eyvallah. Ama terör örgütü dediğin zaman affedilir bir yanı yok. Bu çok ciddi bir yanlış. Mesela orada emekli olan komutanlarımız var generaller var. Bu noktadaki yaklaşım tarzı çok yanlış.

- Belli makamlarda olan insanlar bazı insanaları artık öyle bir hale getirmiştir ki, bu kaçar mı, durur mu bunu bilir.

ciddi ciddi ülkeyi savaşa mı sokacak ordunun başında duracak komutan mı arıyor nedir. Cumhurbaşkanlığı için yerini yapmaya çalışıyor bile olabilir. Oy oydur. sağdan soldan koparabildiğini koparacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim deniz kuvvetleri şu an komutansız kaldıysa...
General-amiral kadrosunun 5'te 1'inden fazlası hapisteyse...
Asker Türk tarihinin en zayıf, en itibarsız konumundaysa...

1inci tespit: Birileri Türk Silahlı Kuvvetleri'ne karşı yaptığı psikolojik savaşı (ne yazık ki)başardı.
Amaç ne peki?

Devam ediyorum...
-Kürecik Radarı'nı koydular Malatya'ya. iran dedi ki,"saldırıya uğrarsak ilk vuracağımız yer bu radardır." İran'ı izliyor çünkü radar. Kime karşı? Kimi korumak için? Cevabı birileri veriyor: İsrail'i korumak için.

-Patriotlar yerleştirildi Türkiye'ye. Patriotları gönderen Almanya, Hollanda parlamentoları bile mecliste "gönderelim mi, göndermeyelim mi?" diyerek kendi meclislerinden onay aldılar. Oysa ki bizim meclsimizde "arkadaşlar, 1000'den fazla yabancı asker gelecek patriotlarla beraber. gelsin mi, gelmesin mi?" diye sormadılar bile.

-Patriotlar kurulup çalışır hale geldikten çok kısa süre sonra İsrail Şam'ı vurdu. Daha önce İran, Suriye'ye yapılan saldırıyı bize yapılmış sayarız diye dünyaya duyurdu.

2inci tespit:Burada İran'ın tavrı-reaksiyonu ölçülüyor.

3üncü tespit:Kısa süre içerisinde İsrail, İran'a saldıracaktır.

-Heee, bütün bu olaylar olurken yangından mal kaçırır gibi Apo haini ile görüşme trafiğinin geldiği boyut dikkatinizden kaçmasın. Bu ülkede gündem o kadar yoğun ki çok önemli olayları gözden rahatlıkla kaçırabiliyoruz.

SONUÇ: Bölge ve tabi ki ülkemiz ne yazık ki bu sene içerisinde çok karışacak.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

rahatsızsın sen. Çık biraz hava al.

edit: lan bir daha okudum da, olm ne kadar zorluyorsunuz kendinizi sırf bana laf yetiştirmek için...birileri demeyeyim ve yerine <> yazayım heee? acaip komik...
B)-

Gerçekten laf yetiştirmek istesem yaşını başını aşmış işsiz güçsüz forum ırkçısı derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

edit: lan bir daha okudum da, olm ne kadar zorluyorsunuz kendinizi sırf bana laf yetiştirmek için...birileri demeyeyim ve yerine <> yazayım heee? acaip komik...
B)-

Gerçekten laf yetiştirmek istesem yaşını başını aşmış işsiz güçsüz forum ırkçısı derdim.

Adama işsiz güçsüz diyip 15 gunde 200 mesaj atmak da iyiymiş.Az daha kassan balonlu madalyalı dolaşcakmışsın forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence bir şey kazandı sayılmaz.Adam şuanda komutanlara karşı tamamen görüşünü değiştirdi.180 derece döndü ve bir kaç konuşmasında hapiste yatanları destekleyecek sözler söyledi.Hadi kazandı diyelim tespitlerine de tamam diyelim.Bu adamlar yarın öbür gün hapisten çıkınca simit satmayacaklar ki madem suçsuzlar(padişahımız ima ediyor) eski konumlarına geri getirilecekler.Peki sivri dilleri ve hareketleri yüzünden bugün bu hale düşen bu adamlar yarın tekrar ses çıkartmayacak mı ? Bence çıkartacak fakat bu sefer hapis falanda sökmeyecek ikinci defa yemez ki kimse
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

B)-

Adama işsiz güçsüz diyip 15 gunde 200 mesaj atmak da iyiymiş.Az daha kassan balonlu madalyalı dolaşcakmışsın forumda.

Ne sert saçmalamışsın, 1 ayda 180 mesaja çok dedi adam.

Tarihin ötesinden de alıntılamayın, 1 ay laf düşünüp bunu mu buldun?
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Dark_Soul said:

Jim_E_Rustler said:

KuddusiMavra said:

B)-

Ne sert saçmalamışsın, 1 ayda 180 mesaja çok dedi adam.

Tarihin ötesinden de alıntılamayın, 1 ay laf düşünüp bunu mu buldun?

1 ayda atmıs 200 mesajı goya sdsfffs.3 aydır bu lafı dusunuyordum.Biri üye olup 2 haftada 200 mesaj atsada , ona bu lafları soylesem diyordum sen ciktin işte ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

1 ayda atmıs 200 mesajı goya sdsfffs.3 aydır bu lafı dusunuyordum.Biri üye olup 2 haftada 200 mesaj atsada , ona bu lafları soylesem diyordum sen ciktin işte ortaya.

Her postumda sen ve çetonun totalinden çok gider var ama.

Ve bariz yavaşsın, niye zoruluyorsun ki?

http://i.imgur.com/SLX5o3U.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...