Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bekarlık

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

valla bende şuan acaip bir evlilik baskısı var.evlilik olayını kesinlikle kendime uygun bulmasam da bekar arkadaşım kalmadı lan.nerde o eski evde toplanıp konsol oynamalar dışarda hatun kovalamalar rakı içmeler karı kız mevzuları tartışmaları.

hepsi evlendi işine gücüne cocuguna adadı kendini

evlenirsem kesinlikle '' napak evlenek bari'' diyerek evlenicem muhtemelen.

anam babam bu konuda bir baskı uygulamasa da annem ufaktan BİR TORUN OLAYDI gibi laflar etmeye başladı.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

valla bende şuan acaip bir evlilik baskısı var.evlilik olayını kesinlikle kendime uygun bulmasam da bekar arkadaşım kalmadı lan.nerde o eski evde toplanıp konsol oynamalar dışarda hatun kovalamalar rakı içmeler karı kız mevzuları tartışmaları.

hepsi evlendi işine gücüne cocuguna adadı kendini

evlenirsem kesinlikle '' napak evlenek bari'' diyerek evlenicem muhtemelen.

anam babam bu konuda bir baskı uygulamasa da annem ufaktan BİR TORUN OLAYDI gibi laflar etmeye başladı.

abi o torun isteği default geliyor zaten. hele bir evlen. o zaman loop aralığı da kısılıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

O günler özleniyor ya. Toplanıp frp kasmalar, ps1 ile winnig eleven günleri ya da cafe kapatıp uo ile sabahlamalar falan. Güzel anılardı valla.

Ama sakın ana babanın gazına gelip evlenek bari napak diyerek yapma o işi. Bana da ee okul bitti artık var mı hanım kız tanıştır anneni diyordu da kulak asmadım, hatta ben evlenmem 30'a kadar diyordum ta ki 5 sene önce, 26 yaşımda eşimle tanışana kadar bir iş seyahatinde. :) Hatta askere gitmeye hazırlanırken erteledim kaçtım falan, bedelli çıktı da yeni hallettik.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında torun baskısı daha yoğun olabilirdi fakat son yıllarda aile olarak boku yedğimiz için torun istemek çok komik kaçardı da

son bir kaç aydır ışığı gördüğümüzden geçenlerde ilk torun olaydı lafını duydum.

yaş yuvarlak 25.bir süre bu yaşta kalmayı düşünüyorum sdfds.bi 5 sene daha
Sosyal ağlarda paylaş

evlilik olayını indirgediğin saçma roller yüzünden daha ufak olduğunu düşünmüştüm sadece. ama tabii fikir senin ve bana göre saçma olsa da sana mantıklı gelmesini sağlayan sebepler vardır.

(yaş ufak olsaydı, "bir 10 sene sonra da bakalım aynı düşünüyor musun" diyecektim ama 27 olunca direk çürüdü bu karşılık)
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

oglum gercekten guzel bir şey, erkek olup da bekar olunca, single olunca daha bi anlamlı, kız dırdırı yok, kapris yok, manyakca istekler yok, baş ağrısı yok, duygusal anlam verilemeyen saçmasapan hareketlerle karsılasmak yok

yok lan okadar ıyı degıl kendımden bılıom. danısmanlık olarak gıttıgım fırmalarda kendı kendıme konusur oldum. bişey mi dediniz diyor sonra müşteri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...