Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saataldim.com'u bilen eden?

KidLazer

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

her neyse ben yazıdan öyle yazmışım problem değil :)
anlayacağınız mecbur kalıyorsun işin gereği. ama ileride yaş gelince güzel saatler her zaman iyidir bir erkek için. ben takım elbise ve saat olayında takıntılıyım biraz.
güzel bir saat, güzel bir takım ve yelek. gerçek erkekler böyle olmalı ahahah

Güzel bir saat alırken iki üçte kitap al yanında.

edit: Galiba o saat fiyatına 1000 tane falan alırsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

elalemin karsisinda ezik hissediyosun da, saati takinca geciyo mu onu merak ettim ben

anlatamadım ki ben sana.
ezik hissetme meselesi bir nevi iş yaptığın adamların sana "bu tip ne lan. bunlarla mı iş yapacağız?" fikrini kafalarından çıkarması için. Araplar ve görgüsüz müşteriler olunca karşındaki insanlar, patronundan zorunlu talimat olarak geliyor bu saat olayı. şöyle söyleyeyim saatim olmadığı için müşteri karşısına çıkamamak gibi durumların olabiliyor. saat değil tabi ki. takımından tut, konuşmana, fiziğine ayakkabına kadar her şey. bunlar tamamsa sende müşteriyi bağlaman demek senin aldığın yıllık maaşa da fazlasıyla yansıyor. şimdi anlatabildim mi ?
kitap diyen arkadaş ne amaçla söyledi kitabı bilmiyorum ama kütüphanemde rehber yardımıyla tura çıkartabilirim meraklanmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

bak farkında değilsin, senin de farkında olmadığın alttan alttan yardıran egondan dolayı üzerine geliyor millet.

yoksa herkes farkında saatin, cüzdanın, gözlük ayakkabı takımın vs ne kadar önemli şeyler olduğunu. herkes kendi çapında dikkat eder.

ama senin egonda problem var.
Sosyal ağlarda paylaş

almanlarda şöyle bir olay vardır şirket sana git orneğin 2500cc'ye kadar istediğin aracı al bedeline göre aylık vergisini öde istediğin gibi kullan der onlarda gider mesela insignia alır touran alır vs. ama kimse gidip q3 ya da x3 almaz çünkü bu araçla müşteriye gidersen 'lan herifteki arabaya bak bunda bu varsa şirkete para gerekmez' yargısı oluşur. dolayısıyla senin aşırıya kaçan her harcaman sana - olarak da dönebilir. ben kolumda 5k'lık Tag ile müşteriye gidersem lan benim kolumda bile bu yok der:)

neyse

lan benim konuya dönün şimdi soruma cevap verin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...