Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0ne'ın İngilizce ile imtihanı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

sipeys değil de ben açsaydım konuyu bu kadar tepki çekmezdi.

paticik çok komik. çoğu insanın kendi fikirlerini açıkça yazmaya götü yemiyor nedense. tam koyun sürüsü.

bu arada dalga geçilmesi hoş değil. ama 0ne da kendini geliştirebilir yani. interneti var. e kendi kendine geliştirecek kadar az bir şey biliyor gibi gözüküyor. ingilizce illa baba parasıyla öğrenilmiyor. aksan maksan kasarken hadi neyse para lazım olabilir yurt dışına gitmek için de. orta seviye bir ingilizce için kendini geliştirebilir.

sözlük ile mırc da chat yapıyorduk lan yabancılarla çocuk yaşta. yaşımı büyük söliyim kaçmasın diye 14 diyodum. o yaşta uğraştıysak, şimdi bilinçli şekilde azimle öğrenilir ingilizce. advanced olmasın hadi de orta seviye olsun bari.

bahanelere saklamnayın, azim edin diye de genel mesaj vereyim sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi dalga geçildi diye adama acıyıp üzülen arkadaşlarım...

Adam YILLARDIR insanlara ingilizce laf sokmaya çalışıp sürekli yanlış üzerine yanlış yapıyor.

Biri buna bir şey diyor, bu da olmayan ingilizcesi ile göt edecek zannedip "teach me your the best english" diyor. Bu sadece bir örnek.

Ben mesela fransızca bilmiyorum ve insanlara fransızca laf sokmaya çalışmıyorum, bu kadar basit.

Bilmediğin dilde yorum yapmaya, laf sokmaya kalkıp insanlar sana gülünce kızıyorsan / üzülüyorsan bu senin suçundur.

Kimse haaaaa ingilizce öğrenememiş fakir demiyor ki adama, olay sadece bilmeden ingilizce tartışmaya falan girip komik duruma düşmesi.

Bu kadar, yoksa ingilizce öğrenecek imkanı yok pis fakir diye ezmiyoruz.

Bilmeyenler için yazdım, sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

sipeys değil de ben açsaydım konuyu bu kadar tepki çekmezdi.
sdfs.

Budur. Böyle bir ortamda sevilmemek çok hoşuma gidiyor ama, beni anlayan seven 3-5 adam yeter burada, kaliteli adamlar tarafından sevilmek yeterli. Böyle her boka atlayan laf sokmaya çalışan adamlarla eğleniyorum çünkü. E foruma da eğlenip kafa dağıtmaya giriyoruz zaten, her şey yolunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...