Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İdonun yeni sevgilisiyle bir anım :)

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

Bu arada 21 sayfa içinde piyasada ilk başta güzel kız yok falan diyordu bazı arkadaşlar,neyse yeni tanıştığım ve baya samimi olduğum kız arkadaşlarımdan biri,şu an idonun eskisiyle mi uğraşayım hala yoksa bu kızla mı siz söyleyin ? merak edenlere de eklentiyi koyuyorum :)

http://d1303.hizliresim.com/17/3/kqm76.jpg

http://d1303.hizliresim.com/17/3/kqm9z.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Stalkera gerek bile kalmadı sdfs.Direk tanıdık çıktı

bakalım kanka cidden tanıyomu öm attım o adama isim soyad verirse gerçektir :) onu bekliyorum troll'mü değil mi görücez,bu arada ben yeni kızı tanıyo diye düşündüm bakalım hangisi görücez

edit:adam tanıyomuş sanırım ilk konuyu açtığım kızdan bahsetti yeni koyduğum dan bahsetmedi neyse
Sosyal ağlarda paylaş

Sir.Enis said:

bu arada bu kızla görüşüyorsan mutluluklar diliyorum.
diğer idonun exten 20 kat daha güzel melek gibi tatlı kız.

abi görüşüyorum cidden melek gibi bi kız ama bu öyle 2 hafta flört edip ayarlanabilicek bi kız değil uzun vaadeli yani min. 6-7 ay görüşmeden çıkılabilcek bi kız değil,diğerleri gibi 1 haftada tanıdığıyla çıkıcak bi kız değil
Sosyal ağlarda paylaş

Sir.Enis said:

yuh 6-7 ay görüşmek ne demek en fazla abartısıyla beraber 2 hafta görüşüceksin sürekli etkiliyceksin. daha fazlasıyla friendzone'a atılırsın dikkat.

bilmiyorum onu durum göstericek ya bu tarz hatunlarda fazla güven var onu yıkmak için çok fazla ona değer verdiğini belli etmemem gerek olursa olur olmazsa da umurumda değil hesabı takılıcaksın çünkü hatunda para da bok fabrikatör ailesinin kızı,tip zaten ortada,üniyi yeni bitirmiş o da benim gibi,şu an da çalışıyor..yani durum ortada bu kızı ayarlamak için senin düşündüğün gibi 2 hafta sonrası tehlikeli diye hemen saldırırsan işte raistlin'cim ben sana hiç o gözle bakmamıştım çok iyi arkadaşım gözüküyle hesabı bakmıştım cevabı alırsın(p.s:bu cevabı çok aldım biliyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Tam tersi 6-7 ay arkadaş takılırsan ben seni hiç öle görmedim yeme ihtimalin daha yüksek abi.Ayrıyetten o sürede kızın başka birini bulmasıda çok çok büyük bi ihtimal.Ne direk girişmek nede fazla uzatmak lazım.

Bide ilişkinin en güzel dönemi ''flört'' dönemi heralde ya.O nası tatlı heyecandır öle yerappi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...