Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Startup da çalışmak isteyen varmı

Soris

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Selam arkadaşlar.

Şunlardan anlayıp ta bir startup da çalışmak isteyen varmı?

Kullandığımız dil : Python
Framework : Django

Amazon un
EC2
Route53
S3
Cloudfront
DynamoDB
ElastiCache

servislerini kullanıyoruz.

Nginx cpython uwsgi django kurulumundan anlayan
Birde high scalability ve nosql database architecture
konusunda bize yol gösterebilecek

Bir arkadaş arıyoruz.

Sırf yardım etmek isteyen birisi çok iyi olur. Bizle çalışmak isterse de hisse veririz.
Benim zaten işim var boş kalan vakitlerimde size yardım ederim baktım başarılı olacak gibisiniz o zaman gelir sizle çalışırım ama hisse isterim seçeneği de mevcuttur.

Onun dışında Front End ve UX konusunda bilgili arkadaşlara da çok ihtiyacımız var onlarla da aynı şekilde anlaşabiliriz.

ceodur temsilcidir yöneticidir lazım olursa arayın %2 hisseye çözeriz ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Öneri için çok teşekkürler Ren. Dediklerinde doğruluk payı var ama video ne bileyim daha çok bir product tanıtımları için uygun gibi geliyor bana. Burada benim bahsettiğin soruna çözümüm hızlıca çözülebilecek basitlikte ve sadelikle bir tasarımla yola çıkmamız olacak. Yani böyle bir çözüm görüyorum ben video veya guide dan ziyade. About us kısmını zaten yatırımcılar için yazmıştım herkese direk mail atmaktan ziyade link atıyorum şimdilik. Daha tamamlanması gereken inanılmaz çok iş var. Ama onun dışında About kısmını çok çok daha sade hale getirmeye çalışacağım bu yazı biraz manifesto gibi.
Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

LifeKraze diye bi uygulama var hem ios hem android için. Bu haftaki mobile usability dersimin ödevi bu uygulamyı incelemek. Bunda da günlük accomplishmentlarını yazıyosun. Gamification yapmışlar bi de puan veriosun puan topluyosun. gerçek hayat ödülleri var. Duymadıysan bi incele
Sosyal ağlarda paylaş

Bende yeni başladım incelemeye.bu uygulamada puanları haftalık limitlemişler dağıtabilceğin. Kullanıcıyı biraz daha teşvik etmek için böyle bi olaya ihtiyacları var açıkçası. Kuru kuruya bunu başardım demek için kullanan olmaz bence.
Puan toplamak ya da başka bir gamification design kullanmanmaya cok elverşli bu tarz uygulamalar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bir sosyal network girişimi temeli insanların tecrübe olarak referans aldıkları şeyleri paylaşması tweet atma gibi bizde de ixpi yazma var. Bakalım tasarımı değişecek şu an hiçbirşeye benzemiyor tabiki. Tasarımı değiştirmek için bir front end arıyoruz. Olmadı kendimiz yapıcaz ama arıyoruz yine de :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...