Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acer Iconia Tab A210/A211 10.1" (Tegra 3)

Litminov

Öne çıkan mesajlar

Teknik Özellikleri

Ağırlık: 685 gr

Boyut: 259.1 x 175.3 x 12.2 mm

Ekran: TFT capacitive touchscreen, 256K colors

Ekran Boyutu: 1280 x 800 , 10.1"

Hoparlör: Stereo

Hafıza: 8/16gb ve 32 gb'a kadar arttırılabilir

Bellek Miktarı: 1 GB DDR3 Ram

Kamera: 2 mp ön kamera (arkada kamerası yok)

İşletim Sistemi: Android 4.0 (4.1 güncellemesi gelecek)

Çipset: Nvidia Tegra 3

İşlemci: 1.2 Ghz hızında 4 çekirdek

GPU: ULP GeForce

pil: Li-Po 3260 mah (8 saate kadar kullanım süresi)

Göze çarpan artılar ve eksiler:

+ Güçlü işlemci
+ Uygun çözünürlük
+ 3G özelliği
+ Arttırılabilir Hafıza
+ Fiyatı ucuz
+ Normal USB girişi

- Kalınlığı fazla tablet pek estetik değil.
- Ağırlığı fazla tek elle tutuşta zorluk yaşanabilir.
- Pil çok düşük.
- hdMI çıkışı yok.
- 256k renk çok düşük.

Unboxing Videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=OrI4Ag32UUc

İnceleme Videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=XD3YX_XoqXc

Sosyal ağlarda paylaş

Ürünü bugün sipariş verdim hafta içi elimde olacakmış. Dediğim gibi direkt göze batan ayrıntılar pil, ağırlık ve kalınlık.. Onun dışında herşeyi çok iyi yaklaşık 780 lira civarında şu an Vatan bilgisayarda.. Bu fiyata bu özelliklerde ve 10.1" başka bir tablet şu an Türkiye'de yok. Eğer 7" isterseniz Nexus 7 ve Acer a110 var. 10.1" isterseniz de en ucuza bu tablet var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün ürünü bayağı denedim renkler gayet iyi geldi bana belki aldığım sitede yanlış yazıyordur diğerlerine bakayım. Benim de çok garibime gitti 256k ..

Edit: Galiba 16m bazı sitelerde böyle yazıyor bazı sitelerde 256k diyor. 256k olması mantıksız geliyor bana renkler benim telefonumdan iyi benim telefonum da 16m..
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

10" alti tablet anlamsiz geliyor bana, buyuk telefon gibi sadece. Tuketim icin uygun degil bence.

Günde ortalama 6 saat yol yapıyorum ve sikilmamak için Torrentden film çekip izliyorum tabletten, telin bataryası patlıyor hemen. Birde hanim tv yi vermediğinde tvyo üzerinden dizi, canlı tv, stream üzerinden maç yayını olayı iyi oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

pontipati919 said:

3200mah nasıl 8 saat dayanıyor

Kullanıma göre değişiyor. Max kullanım saati 8'e kadar çıkabiliyor. Ortalama kullanımda 6 saate kadar dayanabiliyormuş. Birde tegra 3 çipsetli grafik işlemcisi düşük güçte çalışıyor.

o kadar dayanıyosa iyiymiş
ipad in 11000 küsür mah
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

saturnde indirim vardı galaxy tab pro 2 7.0 3g+wi-fi'yı 800 liraya aldım mutlu olup olmadığım konusunda düşünceliyim. Biraz kafamda lan 800 lira verdin bir alete düşüncesi var şimdilik

Kullanış biçiminize göre değişir. Uygulama, pdf, gazete vs gibi günlük ve ofis tarzı işleriniz için ideal bir tablet hem pili de idare eder. Mesela çift çekirdek rockchip 3066 işlemcinin de yapamadığı şey yok şu an ikisi de aynı işlevi görüyor. İleride ne olur bilinmez ben tek çekirdek 1 ghz neo telefonumla memnunum ufak tefek kasılmalar olsa da.. Bu tableti ise kitap, oyun ve film için seçtim. Bilgisayarın yerine kullanıyım diye güçlü birşey olsun istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...