Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HELAL OLSUN TURKLERE !

Sphere

Öne çıkan mesajlar

Şunu söliyim dünya yapılan iyi veya kötü her işin her buluşun mimarı veya uzakda olsa bir köşesinde kesin bir türk vardır..

D.N.Ama bir gerçek var türkün kafası her zaman puşştluğa daha yatkındır[signature][hline]Bir çok insan ölmeyi Bir çok insanda yaşamayı hak eder Onlara yaşamı verebilirmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar , su an diez de ve en iyi clandayim. Oyunu Malezya server,nden beri oynoyorum ve sunu anladim; Turkler SUCKS !!
%90 i yaramaz
%10 u iyi oyuncu

%90 i bir kere cok aptallar , bazilari 12-16 yas gurubunda , zeka 0 . Turk mantigi ile 3 dakka bedava exp. kazanmaya kar gozu ile bakiyor.
kalan % 10 ise hem yasca buyuk ( 20 yas ustu ) ve akilli terbiyeli insamlar.
Bie kere adam ok turk ve ingilizce bilmiyor ama her onune gelene beni partiye alsana denmez ki turkce !! benim nickim full Ingilizce 200 kisi gunde al beni partiye,naber,gordun mu .. kodugumun gavurunu vs.vs. yazi yaziyo . Lan salak burasi USA serveri ne turku diyecem kendimi zor tutuyorum.
Yabancilarin % 90 i iyi sadece % 10 u igrencccc , ketum herifle bi de.
Lutfen biraz saygi , kufur etmeyelim , buzkirpisine selamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SkullCrusher, 02 Kasım 2004 03:09 tarihinde demiş ki:
Bende son derece rahatsızım bu oyunu oynayan yurdum insanından,
1-Eskiden sohbet ettiğim her türk sohbet koyulaşınca(koyulaşma denmez) gold item vb. birşeyler isteyip duruyor
Nicki türkçe kelime içeren veya sonunda tr olan yada klan üyesi herhangi biri.
--Party pls.
--ok
--evet ben izmir
--ben ankara,istanbul vb..
--Cafedemi oynuyorsun
--Yok evde...cafede vb..
--lvl ?
--30,40 vb..
--Ok
--Abi bana 1milyon borç vesene yeni dagger alıcam
--!!?? '';..;''
2-Yurdum insanı beleşçi ve tembel olduğunu buradada belli ediyor bu oyunda. Bazen sohbet ettiklerim abi ben şu kösede oturuyorum ok mi diyor bende savaşması gerektiğini partideki herkezin savaştığını oturusan kick liceğimi söylüyorum kişi genellikle partyden kendi çıkıyor :) yada savaşıyor.
3-Ben son 1 aydır oyunda samimi arkadaşlarım dışında kimse ile türkçe konuşmuyorum,zaten nickim Türk olduğumu elverecek bir kelime içermiyor ve üye olduğum bir Türk klanı yok böyle her şey daha güzel..:)

"Ne mutlu Türküm diyene!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ne alakası var simdi kör millyetciligin alemi yok.Herkes Türk olmasıyla gurur duyuyor.

Diger hangi mmorpg forumunda böyle sacma bisey tartısılıyor?= hicbirinde!
neden?= cünkü digerleri ücretli!
noluyo ücretli olunca?= coluk cocuk giremiyor.
Sonuc olarak?= böyle sorunlar cıkmıyor.
Bu konu cok uzadı bence gereksiz yani!
Saygılar zemci abi :D

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 16 Kasım 2004 04:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana pek kötü insan denk gelmedi ares1'de..
şöyle ki yeni açtığım mage ile birkaç saatte 25lvl olabildim. çoğuyla ing. kastığım konuştuğum kişiler hep türk çıktı ve sağolsunlar beni düşük lvl olsam da partiye alıp yardımcı oldular.
yabancılar da öyle idi.. piana ve asgada lvl atlamak bi seviyeye kadar çok kolay!
paralı knight serverı ile alakası yok ares'in.. itemler yardımlaşmalar, ek özellikler.. kısacası süper!!![signature][hline]"..the cold feel of my skin, i try to lose but always win!.."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...