Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind ile ilgili bikaç soru

Gunn

Öne çıkan mesajlar

eşya satmak için vendor cript i almayı deneyebilirsin.. ilerde sıkıyo ama ordinator kes kes maceleri naapcam sorunun olmuyo (orgrim the trader in caldera var o çok güzel ).
o yatağa yatınca dalma olayı ilerde kalkıyo (rep artınca reactionları artıyo yatağa yatsanda hemen dalmıyolar). düşük bountylerdfe zatern sen konuşmadıkça peşinden gelmiyolar die biliyorum 5000+ bounty ölüm cezası oluyodu.. tek çare thieves guild.
bu arada sana saldırmalarına şükret benim karekter permanent invisible.. her vurduğum critical hit.. adamlarla zar zor konuşuyorum. önlerinde zıplamam fln gerekiyıo çoğu hala goremiyo.. aman diim gene baygınlık çöktü :(
ministry of truth ta bitek mehro milo yu bulacaktın die biliyorum. (tepedeki uçan taş dimi?) içeride mağara gibi bir yere gelceksin bi sürü slave var. orda mağaramsı yada odamsı 8madedn girişi gibiydi galiba) yerlerden birinde (sağdaki olailir) olacaktı. dissdent priest lere ebonheart dan kayıkçı kızla konuşarak gidiyosun... imtina ile intervention scrolu almayı unutma (divine yada almsivi emin diklim)
bu arada white guar görevini ve tribunaldaki çıplak nord un (o beni cadı büyülemeyen diyen) ald velothinin guuneyindeki nordla alakası varmı?..
teleportation için tribunalı bitirirsen barilzads mazed ring alacaksın o vivece mournholda (tribunal ın geçtiği yer.başkent) ve sotha sil in abidik gubidik yerine gidebilriyosun.. baya rahatlatıyo (ebonheart a gidiceksen vivec e teleport olup divine intervention çekiyosun.) neyse çok uzun oldu hürmetler.[signature][hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
Slat, 24 Temmuz 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
said:
Bonecrusher, 23 Temmuz 2004 01:56 tarihinde demiş ki:
morrowindci arkadaşlar zaten eminim ki daggerfallu ve arenayı da biliyorlardır..
bilmiyorlarsa ayıp etmişler..

hocam herkes nerden bilsin 1996'da yapılmış oyunu..(96 mıydı emin değilim..)

daggerfall'un çıkış tarihi 96 evet
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 24 Temmuz 2004 11:39 tarihinde demiş ki:
bu arada white guar görevini ve tribunaldaki çıplak nord un (o beni cadı büyülemeyen diyen) ald velothinin guuneyindeki nordla alakası varmı?..

valla bu konu cidden benim en çok merak ettiğim şey oldu dagoth ur'a giderken gördüğümüz imperial veteran'ın gerçek kimliğiyle beraber. (görenler anlayacaktır, spoiler olmasın ;) ) halen de içimde kalmıştır jfk'nin gerçek katili kimdi misali ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

en azından örneklerinde seneler öncesinin fallout unu veriosunuz da roleplay yoksunu morrowind serisinden bişiy demiosunuz ya layığınızı bulun diyebiliorum sadece
bethesda bi fallout 3d shooter yapsın da bitin şuracıkta..[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

öfff arcane nasıl patlayacaksın fo3 çıkınca böyle düşündükçe keyifleniyorum.. keyfim kaçınca hatta bunu düşünüyorum artık.. :horace:

yalnız fallout değil bir sürü 'ciddi rpg'de aynı durum söz konusu, yeni olsun eski olsun. fallout'tan örnek vermemin sebebi ise 'ciddi rpg'ler arasında en çok beğenilen ve takdir edilenlerden biri olması. buna rağmen adamın önündeki masadan aldığın paralarla adamdan ciklet satın alabiliyorsun..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eraq, 18 Kasım 2004 21:26 tarihinde demiş ki:
Oyunun sonunda Dagoth Ur ayıcığını kesiyor muyuz?

Spoiler olmasın yalnız. Evet ya da hayır lütfen..

Ölüyor ama kesmiyoruz desem??[signature][hline]- Herkese benden çay, Şakir'e yok.
- Ne demek Şakir'e yok!?
- Yok işte, sen kazana düştün.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...